Різне

12 простих кроків як вибрати фотоапарат дзеркальний

33011.Для чого вам потрібна дзеркальна фотокамера. Залежно від ваших завдань, вам підійдуть різні моделі. Для дому та розваг – один вид моделі фотоапаратів; для студійної і весільної фотозйомки – інші. Іноді виходить поєднати досить просту модель камери з хорошим об’єктивом, і вона повністю задовольняє потреби свого власника.

2.Визначте свій бюджет. Ціна найчастіше вирішальний фактор при виборі дзеркального фотоапарат. Ви повинні пам’ятати, що важлива не тільки тушка, але і об’єктив камери. Так що враховуйте це під час планування бюджету. До додаткових витрат відносяться: запасна батарея, карти пам’яті, фільтри, спалах, штатив, сумка або чохол. Загальні рекомендації: при купівлі першої камери розглядайте варіанти з китовим об’єктивом в комплекті, іноді в магазинах є пропозиції 2 об’єктива + тушка. Це завжди вигідніше, ніж купувати окремо.

3.Рік випуску камери. Цифрова техніка по суті застаріла вже через пару місяців після випуску на ринок. Актуальність моделі камери – важливий параметр. Виняток – легендарні варіанти, які не падають в ціні навіть через багато років. Свого часу такою камерою була Nikon D300. Намагайтеся купувати те, що вийшло зовсім недавно. Менше проблем з прошивками, вибором аксесуарів і так далі. Тому не вагайте, а відвідайте prohtc.com.ua, де знайдете досить хороший підбір дзеркальних фотокамер.

4.Кількість мегапікселів. Незважаючи на те, що професіонали вже не раз пояснювали незначимість цього параметра, і все що вище 10 мп – відмінно, тим не менш. Кількість має не найважливіше значення, але для кадрування і друку у великому форматі – це дуже зручно. Втім, 18 мп буде вдосталь.

5.Повний кадр або кропнутих? Оскільки ціна повнокадрових камер набагато вище кропнутих, то якщо вам дозволяє бюджет беріть повнокадровий. Зверніть увагу, об’єктиви так само випускаються для повного кадру і кропнутих.

6.Можливість зйомки в RAW. Сьогодні напевно всі камери мають можливість знімати в RAW. Для обробки фотографій – це скарб!

7.Вага та розмір камери. Це знову ж зводиться до використання. Вага та розміри мають значення завжди, окрім як випадків, якщо камери завжди на штативі в студії. Великі розміри і вага особливо відчуваються у подорожах і коли довгий знімальний день.

8.Зум. Якщо у вас є компактний ультразум, то вам доведеться нелегко з простою дзеркальною камерою, де звичайний зум 3 -х кратний (об’єктив 18-55). Об’єктиви з великим зумом на дзеркальні фотокамери коштують чимало і мають ряд своїх технічних особливостей.

9.Можливість запису відео. Деяким дзеркальна камера потрібна в першу чергу для зйомки відео. Важливий параметр, при покупці уточніть можливість підключення мікрофону і його вартість. Багато камер початкового рівня відео знімають, але мікрофон для кращого звуку підключити не можна. Так само враховуйте максимальна кількість кадрів в секунду. Функція HD так само не буде зайвою.

10.Об’єктив (лінзи). Якщо у вас є лінзи від іншого виробника, це не означає, що потрібно дотримуватися тільки цього бренду. Є безліч адаптерів на ринку, що дозволяють розширити свій вибір. Лінзи – важлива частина камери, і коштують вони чимало. Однак, це той випадок, коли економія недоречна, так як страждає якість. Для початку підійдуть китові, ті, що в комплекті з фотоапаратом, але надалі буде правильно купити об’єктив, саме під ваші потреби. Якщо у вас була чи є дзеркальна камера, можливо у вас вже є ряд необхідних сумісних аксесуарів. Можливо, ви не знали, але Зеніт і інша радянська фототехніка – ті ж дзеркальні фотоапарати, тільки плівкові. Об’єктиви від них можна використовувати і на сучасній техніці, використовуючи перехідники.

11.Бренд . Можна вибирати з nikon або canon? Але є ще як мінімум кілька відмінних виробників: Sony, Pentax, Panasonic, Fujifilm, Samsung, Olympus. Підсумкова якість фотографії залежить тільки від вас, як від фотографа.
12.Думай наперед. Може бути іноді варто відразу витратити трохи більше грошей на модель, яка буде йти в ногу з потребами і дозволить вам рости і вчитися, замість того, щоб купити дешевшу модель початкового рівня, яка дуже скоро застаріє? Як не сумно, але моделі початкового рівня швидко падають в ціні і не можуть бути корисні в довгостроковій перспективі.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


comments powered by HyperComments
Back to top button
comments powered by HyperComments