Здоров'я

Проведене протягом останніх 29 років дослідження доводить відсутність шкоди від вживання ГМО

З моменту масового поширення ГМО популярні ЗМІ почали стверджувати про шкоду таких організмів для здоров’я. Відомі газети та web-сайти постійно публікують статті, в яких повідомляється, що в ході чергового експерименту у лабораторних тварин, що вживають ГМО, виявлено небезпечні захворювання, ракові пухлини та інші побічні ефекти від вживання трансгенної продукції. Тим не менш, в таких дослідженнях зазвичай не вказуються будь-яких авторитетні джерела.

foto_cikavosti_26.09.2014-015_resized

Останні дослідження доводять, що ГМО абсолютно нешкідливий для організму тварин і людини. Доктор Елісон ван Ініннаам (Alison Van Eenennaam) з кафедри біології Каліфорнійського університету Девіса і його асистентка Емі Янг (Amy Young) опублікували наукову працю, в якій описується вплив ГМО на різноманітних тварин протягом 29 років.

Читайте також: Продукти, що погіршують якість сексу

В дослідженнях представлені дані тварин, які були протестовані до введення ГМО в масовий обіг і після нього. Наукова робота включає в себе результати первинних оглядів при народженні тварини і розтинів, зроблених після її смерті.

Вчені виявили, що ГМ-продукти абсолютно безпечні і володіють тією ж поживною цінністю, що їхні звичайні аналоги. Частота захворюваності певною хворобою ніколи не перевищувала встановлених норм.

Ван Ініннаам посилається на роботи інших вчених у цій галузі, які вели свої дослідження протягом останніх декількох десятиліть. Ні в одному випадку не було виявлено будь-якого негативного впливу ГМО на здоров’я тварин. Більш того, вчені підтвердили, що вживання людиною м’яса тварин, що харчувалися ГМО, не робить ніякого впливу на його здоров’я.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button