Здоров'я

Кориця справляється з інфекціями не гірше аптечних препаратів

Якщо ви не шанувальник коричного аромату і не дуже любите прянощів, не поспішайте відмовлятися від вживання кориці. Справа в тому, що вчені виявили в рослині з’єднання, яке виявилося ефективнішим від лікарських препаратів в боротьбі з деякими поширеними бактеріальними і грибковими інфекціями.

foto_cikavosti_13.10.2014-013_resized

Американські вчені з Національного інституту здоров’я протягом декількох місяців перевіряли здатність масла кориці боротися з дріжджовими грибками Candida. Кілька поширених штамів, які найчастіше викликають інфекції, виявилися інактивованими і знищеними, завдяки використанню масла кориці. Паралельно схоже дослідження проводили кілька університетських лабораторій, і в кожній підтвердилася ефективність коричного масла проти Candida krusei, Candida tropicalis і Candida albicans, що вважаються найбільш агресивними.

Читайте також: Які продукти покращують обмін речовин

Доведено також, що вживання кориці є надійним захистом організму від отруєння, оскільки в маслі рослини міститися досить сильні протимікробні компоненти, що запобігають інтоксикації. Кориця вбиває сальмонелу, лістерій і більшість штамів кишкової палички. У дослідженні, що проводилося влітку 2014 року, коричневим маслам вдалося знищити за добу кишкову паличку, точніше, кілька її штамів. Зазвичай з кишковою паличкою пов’язують більше 100 тисяч випадків серйозних отруєнь, які мають негативні наслідки для печінки і підшлункової залози.

Американські вчені вважають, що харчова промисловість має бути орієнтована на набагато більш широке використання масла кориці в якості природного протимікробного агента. Оскільки безпека кориці не потребує доказів, не буде потрібно серйозних фінансових вкладень в нові дослідження.

Кнопка «Наверх»
Закрыть