Людина

Психологи: Неробство допоможе зберегти психічне здоров’я

Психологи заявили про користь чергування навантажень і пасивного відпочинку. Неробство, на думку фахівців, необхідно для підтримки психічного здоров’я.

Вчені проаналізували сучасний темп життя, зайнятість і способи відпочинку середньостатистичної людини. Вони прийшли до висновку, що психіка піддається серйозним навантаженням, а це загрожує розвитком таких проблем, як професійне вигорання, тривожні розлади, постійний стрес.

На думку фахівців, ті люди, які стежать за своїм здоров’ям повинні додати собі в щоденну програму догляду за здоров’ям крім правильного харчування і фізичних навантажень ще і пасивний відпочинок. Вони зазначають, що необхідно свідомо створювати умови для того, щоб сидіти без діла якийсь час, постаратися припинити розумову діяльність.

Психологи вважають, що такі вправи підвищать ефективність роботи, а також допоможуть відпочити і не перевантажуватися. Фахівці рекомендують визначити момент, коли під час великої завантаженості мозок починає «відключатися», і саме тоді переключитися з активної діяльності до пасивної.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button