Людина

Додаток для замовлення піци врятувало чотирьох заручників у США

Американку зі штату Флорида взяв у полон з дітьми молодий чоловік, заручникам вдалося врятуватися за допомогою програми для доставки піци Pizza Hut. Про це повідомляє телеканал WFLA.

07-05-15-foto-600x338-2

Згідно зі звітом поліції, 4 травня служба доставки Pizza Hut отримала замовлення на піцу з пепероні і часником. В поле з коментарями до замовлення була фраза «Будь ласка, допоможіть. Викличте 911. 911, заручник, допоможіть! ». Дівчина, яка відправила замовлення, була постійним клієнтом піцерії і не в перший раз користувалася додатком. Оскільки подібних повідомлень в Pizza Hut раніше не отримували, співробітники піцерії вирішили викликати поліцію.

[ads2] Побачивши незвичайний коментар до замовлення, співробітники Pizza Hut звернулися до окружного шерифа. «Я ніколи раніше такого не бачив, – розповів менеджер ресторану Кенді Гамільтон. – За 28 років, що я тут працюю, такого ніколи не відбувалося ».

За допомогою програми поліцейські визначили місце розташування жертви і прибули на місце. Їх зустріла дівчина Шеріл Тредуей з дитиною і пояснила, що в будинку знаходиться її молодий чоловік Ітан Нікерсон з двома іншими дітьми. Виявилося, що американець озброївся ножем, заборонив дівчині залишати будинок і відібрав її смартфон.

07-05-15-foto-600x449-1

Після 20 хвилин переговорів поліцейські змогли вмовити Нікерсона випустити заручників. Діти, що знаходилися в будинку, залишилися неушкоджені. Чоловіка заарештували за звинуваченням у нападі зі зброєю без наміру вбивства, а також у незаконному позбавленні волі.

Натхнення: www.macdigger.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button