Людина

Дослідники склали рейтинг найбільш питущих країн світу

Міжнародною дослідницькою компанією Ipsos оприлюднено рейтинг, який включив аналіз по найбільш питущим країнам світу. На перше місце потрапила Бельгія, де кожним жителем вживається по середньому показнику 12,6 літра чистого спирту.

Офіційні дані свідчать, найбільш п’яні держави очолює Бельгія. Слідом йде Франція, зі своїм середньостатистичним показником по кожному жителю в 2017 році – 11,5 літрів «вогненної води». Німцям присудили третє місце – у них споживання спирту на душу населення – 11,03 літра.

Тим же рейтингом Ipsos четверту позицію визначили для Угорщини (з 10,88 л на людину), п’яту – Польщі (10,71 л.). На шостій сходинці розташувалися британці, які балують себе не тільки чаєм, але і сміливо дозволяють собі по 10,66 спиртовмісного літру на особу.

Сьоме місце найбільш питущих» країн посіла Росія – її етаноловий показник дорівнює 10,12 літри на одну людину. А ось жителі Австралії показали найбільшу скромність вживання – ними випито всього 9,7 літра, відповідно і вийшло восьме місце країн ТОПа. Останніх в рейтингу можна побачити Данію і Південну Корею, з відповідними результатами за 9,64 і 9,33 літрів на душу населення.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button