Людина

Вчені розповіли про способи зберегти здоров’я при сидячому способі життя

Про те, що малорухливий сидячий спосіб життя надзвичайно шкідливий, відомо давно. Ба більше, цей факт доведено низкою досліджень. Однак вченим все ж таки вдалося придумати, як допомогти зберегти здоров’я людям, які змушені годинами просиджувати в офісі і не мають можливості часто рухатися.

Існує думка про те, що якщо займатися спортом двічі в тиждень, то можна повністю нівелювати всю шкоду від сидячого способу життя. Однак, стверджують вчені, це не більше ніж міф, оскільки два тренування в тиждень ніяк не допоможуть людям, які вимушені постійно сидіти на місці. А ось що дійсно може допомогти офісним працівникам зберегти здоров’я і уникнути ризиків розвитку різного роду захворювань, викликаних сидячим і малорухливим способом життя, так це рухливість прямо на робочому місці. Простіше кажучи, таким людям радять частіше соватися прямо за робочим місцем. Наголошується, що при частій зміні пози, можна домогтися істотного поліпшення кровообігу і забезпечити нормальну роботу всіх органів.

Крім того, на всі телефонні дзвінки вчені рекомендують відповідати виключно стоячи. А ось обідати найкраще не за своїм робочим столом, а прогулявшись до сусіднього кафе. Крім того, шлях до роботи офісним працівникам варто прокласти так, щоб хоча б 500 метрів з нього припадало на пішу ходу. Ще одне корисне заняття, вважають фахівці, полягає в прибиранні робочого місця або навіть офісу.

Кнопка «Наверх»
Закрыть