Різне

Радіостанції – відмінний варіант для безкоштовного зв’язку в екстремальних умовах

Переконайтеся самі, що найбільш оптимальним варіантом для якісного, оперативного та недорогого зв’язку є саме рація. Благо, сьогодні для того, щоб здійснити покупку потрібного і вподобаного портативного радіоприладу вам навіть з дому виходити не доведеться. Вводите в пошуковий рядок “купить рацию в г. Киев” або, якщо ви проживаєте не в столиці “купить рации Украина” і вуаля: ви потрапили в світ віртуальних магазинів. Дуже просто купити рацію можна на сайті інтернет-магазину cband.in.ua. Тут представлений великий асортимент товарів від кращих світових виробників, завдяки чому ви зможете вибрати найбільш оптимальний для себе варіант. Також в інтернет-магазині cband.in.ua ви зможете придбати антени та інші аксесуари до різного роду переносним передавачів.

31-03-15-foto-600x324-1

Портативні радіоприлади відмінно зарекомендували себе в роботі і користуються надзвичайною популярністю у споживачів. Найбільш затребуваними переносні радіприлади є у любителів туризму та активного спорту. Також такі передавачі є важливою складовою спорядження для співробітників охорони. Активно використовуються дані прилади і в житті автомобілістів: далекобійники, таксисти, байкери за допомогою рації передають один одному інформацію про ситуацію на дорогах.

Вартість рації в першу чергу залежить від її функціоналу і набору технічних можливостей. До основних переваг портативних радіопристроїв можна віднести можливість підтримувати зв’язок у місцях, де мобільні оператори не доступні, що дуже допомагає в походах. Варто також відзначити, що сучасні рації відрізняються малою вагою і невеликими габаритами. Навіть при своєму вельми солідному функціоналі вага такого радиоустройства може злегка перевищувати сто грам. Радіус дії рацій коливається від 2 до 25 км.

Більшість переносних передавачів сьогодні характеризуються наступним набором функцій:

– Автоматичне включення рації по голосу, а також подальше голосове управління нею;
– Передбачена окрема кнопка для налаштування на аварійний канал у разі непередбаченої ситуації;
– Наявність регулятора шумозаглушення дозволяє максимально якісно виводити звук;
– Можливість автоматичного сканування каналів зв’язку;
– Як правило аматорські портативні радіостанції працюють в діапазоні СВ (Citizens ‘Band) 27 МГц, що не вимагає ліцензування.
– Також можна використовувати рацію як радіо.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button