Різне

Пептиди: що це і навіщо потрібні?

foto_cikavosti_09.07.2014-02Сьогодні «пептиди» – це поняття, яке у всіх на слуху, особливо для людей в спорті. Однак далеко не всі знають, що таке http://www.somatropin.ru/. В загальному, пептиди є ланцюжки амінокислот, які об’єднані за допомогою спеціальних зв’язків. Таке формулювання дає зрозуміти, що вони володіють тією ж структурою, що і білки. Яка істотна різниця цих двох речовин? Пептиди, на відміну від білків, є амінокислотами більш короткої довжини. Крім того, пептид не схильний до денатурації, оскільки у нього немає білкової третинної структури. Пептиди можуть витримувати досить суворий вплив, наприклад, розчинення в кислотах, кип’ятіння, підвищений тиск.

На даний момент досить складно переоцінити значення пептидів для сучасної людини. Вони беруть активну участь у регулюванні роботи ЦНС та імунітету, та й взагалі – всякої структурної одиниці в нашому тілі. Окрім того, для окремих органів сьогодні є свої пептиди, чітко контролюючі їх функціонування.

Що значать пептиди сьогодні?

Ще якихось 15 років тому про пептиди ніхто нічого не знав. Але зараз бажаючих скористатися їх воістину «чарівною» дією чимала кількість. Велике число наукових і клінічних тестів підтверджують логічність використання пептидів з метою лікування, регенерації органів, омолодження і навіть продовження нашого життя! Вченими доведений той факт, що землянин може прожити більше 100 років. В організмі наших родичів для цього є достатній запас клітин, однак, порушеня пептидної біорегуляції не дозволяє нам цієї межі досягти. Результати досліджень, в яких брали участь реальні сучасні люди, підтверджують як уповільнення процесів старіння, так і омолодження всього організму.

Яка роль пептидів для різних видів спорту?

Не менш цікавим є питання, що таке пептиди в спорті, чому вони настільки популярні? У цій сфері західні фахівці давно тримають пальму першості. Провідні лікарі декількох баскетбольних і хокейних команд почали впроваджувати пептиди при лікуванні травмованих спортсменів, що зробило можливим скорочення періоду лікування в багато разів. Сьогодні купівля пептидів для американського населення – річ абсолютно повсякденна. До них звертаються багато телеведучих, зірки кіно і політики та інші світські особистості.

Але на цьому не обмежилася використання різних пептидів. З часом пептиди знайшли виняткову нішу в силовому спорті. На даний момент їх використовують для більш інтенсивного продукування соматотропіну, а також тестостерону. Є навіть поєднання пептидів для якнайшвидшого поновлення хрящової системи організму, кісток, для прискорення росту м’язів і спалювання жиру.

Пептиди сьогодні знаходяться у вільному продажу: їх можна придбати у аптеці, адже препарати не несуть небезпеки для здоров’я. Вони не заборонені законодавством і антидопінговими комітетами. Ефект від застосування пептидів можна побачити моментально: просто здайте аналізи на визначення рівня гормону росту в крові безпосередньо після введення препарату.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button