Різне

Як зробити італійський інтер’єр в салоні краси

Раніше Італію вважали колискою європейської культури, сьогодні ж її оцінюють трохи інакше, проте все одно вона привертає пильну увагу. У ресторанах стало модним подавати італійську кухню, турагенти активно рекламують путівки в Рим і Венецію, а дизайнери оформляють інтер’єр приміщень в італійському стилі.

31-03-15-foto-600x399-1

Італійське стилістичне спрямування можна розділити на дві категорії:

  • Класичний італійський інтер’єр
  • Сучасний італійський інтер’єр

Яскравим прикладом італійської класики можна назвати стиль рококо, якому характерна плавність ліній, квіткові мотиви, оксамит – все те, що створює атмосферу розкоші, а не функціональності. Головний акцент при оформленні приміщень у цьому напрямку робиться на дорогих матеріалах і м’яких силуетах.

Класичний варіант коштує недешево, особливо якщо купувати антикварні меблі. При оформленні громадських закладів (ресторанів, кафе, салонів краси) в даному напрямку краще обмежитися матеріалами, які будуть імітувати антикваріат, маючи при цьому значно нижчу вартість, але не менш ефектний зовнішній вигляд. На сайті нашої студії дизайну http://newdesign.com.ua/ ви можете подивитися приклади оформлення інтер’єру в італійському стилі.

Безумовно, не варто думати, що італійцям властиво жити лише минулим. Вони також прагнуть до вдосконалення, віддаючи перевагу більш сучасним та молодіжним напрямкам. Перш за все, хочеться відзначити їх любов до мінімалізму і до характерної йому чіткості ліній. Меблів по мінімуму, але функціональності по максимуму. Яскрава кольорова палітра, але не строката: соковиті зелені, червоні, помаранчеві акценти на сірому або білому фоні.

Якщо ви розробляєте дизайн салона красоты, то вам підійдуть меблі-трансформер, яка передбачає різне використання. Приміром, пуф квадратної форми може виступити в ролі самостійної одиниці: столика або продовження кутового дивана, будучи приєднаним до нього. Даному напрямку також характерні непомітні, прості, але в той же час менш звичні форми: трикутні столики, овальні крісла та ін.

Що стосується освітлення, то тут залишилися всі ті ж пишні люстри, що заливають кімнату, але тоді як раніше використовувалися лише кришталеві багатоярусні вироби, сьогодні можна обмежитися світлодіодними світильниками.

Неважливо, про нове рішення або про класику йде мова, в будь-якому випадку, що йде родом з країни сонця інтер’єр здатний створити воістину неповторну атмосферу.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


comments powered by HyperComments
Back to top button
comments powered by HyperComments