Авто

Renault випустить свій ультра-дешевий електричний кросовер K-ZE в Європі під брендом Dacia

Прототип Renault K-ZE представили в 2018 році. У той час єдиною підтвердженою характеристикою була дальність ходу, яка, становила 250 км, але з якоїсь причини Renault використала застарілий і надмірно обнадійливий цикл NEDC.

Renault выпустит свой ультра-дешевый электрический кроссовер K-ZE в

Можна очікувати, що запас ходу в реальному світі буде близько до 190 км. Це не дуже вражає, але привертає увагу те, що електромобіль повинен був бути «доступним», і це не жарти.

Електромобіль Dacia Spring

Торік стало відомо, що електромобіль буде коштувати в Китаї приблизно 9 000 доларів.

Тепер французький автовиробник приносить в Європу дешевий електромобіль під назвою Dacia Spring:

«Електричний шоу-кар Dacia Spring відповідає концепції Groupe Renault щодо забезпечення доступної та сталої мобільності, доступної для всіх, при повазі цінностей і філософії бренду Dacia. Він зумовлює 100% повністю електричний 4-місцевий міський автомобіль, що пропонує більш легкий доступ для більшого числа людей до більш легкої і ефективної мобільності з 5-дверним міським автомобілем, який поєднує в собі простоту, надійність і доступність».

Французький автовиробник написав про K-ZE, перейменований в новий концептуальний електромобіль:

 

«Dacia Spring — по-справжньому електричний міський автомобіль, який задає нові тенденції. Сірий корпус посилений матовими вставками флуоресцентного помаранчевого кольору, з оздобленням вздовж крил, стійок і нижньої дверної панелі, має надвисокий кліренс, захисні пластини, вбудовані в передній і задній бампери. Його напористий стиль позашляховика і компактні розміри роблять його ідеальним автомобілем для повсякденного використання з гарантованою безпекою».

Dacia збирається вивести Spring на європейський ринок в наступному році. Вони не підтвердили офіційну ціну, але очікується, що вона буде трохи дорожче, ніж на китайському ринку, що повинно зробити його одним з найдешевших електромобілів в Європі.

За матеріалами electrek.co

Натхнення: econet.ru

Кнопка «Наверх»