Авто

Mercedes-Benz офіційно представив броньований S-клас

Компанія Mercedes-Benz поділилася деякими подробицями про броньовану модифікацію свого флагмана, який традиційно іменується Guard. Виявилося, що і ця версія Mercedes-Benz S-класу претендує на ряд рекордів.

Зокрема, виробник заявляє, що Mercedes-Benz S600 Guard став першим в сегменті седаном, захищеним за стандартами класу VR9 – раніше повідомлялося, що седан отримав клас VR7. Сертифікація підтверджена відповідними органами кримінальної поліції Німеччини.

foto_cikavosti_07.08.2014

У конструкції захисних елементів седана, які інтегруються в кузов ще на етапі його складання, тепер використовується не тільки традиційна броня, але і синтетичні арамідні і поліетиленові волокна – вони мають забезпечувати додатковий захист від осколків.

Скло S600 Guard мають напластовану структуру і забезпечені додатковим полікарбонатним покриттям. Днище седана також майже повністю броньовано, причому в Mercedes-Benz називають такы рішення унікальними для цивільних броньовиків.

Читайте також: Infiniti випустить супергібрид на базі Mercedes

Mercedes-Benz S600 Guard оснащується пневмопідвіскою, налаштування якої адаптовані до збільшеноъ маси седана. Перекалыброваны також і електронні асистенти водія. Седан отримав більш потужні гальмівні механізми з шестипоршневими супортами і взутий в спеціальні шини Michelin PAX з додатковою системою контролю тиску. S600 Guard отримав цей же 530-сильний V12 в парі з 7-ступінчастим “автоматом”, що і стандартна модель, проте з міркувань безпеки максимальна швидкість броньованого седана обмежена відміткою в 210 км/ч.

Особливо виробник наполягає на тому, що приставка Guard до імені лімузина жодним чином не впливає на комфорт його мешканців. Броньований седан оснащується тими ж параметрами, що і цивільний S-клас, і також пропонується як в п’яти-, так і в чотиримісному виконанні. Однак S600 Guard отримав і деяку кількість специфічного обладнання. Наприклад, броньовик оснащується автоматичною системою пожежогасіння, системою аварійної подачі свіжого повітря в умовах задимлення, тривожним сигналом і спеціальними, більш потужними підйомними механізмами для важкого бічного скла.

У яку суму буде оцінений Mercedes-Benz S600 Guard, офіційно не уточнюється. Раніше повідомлялося, що броньований седан буде коштувати приблизно на 200 000 євро дорожче стандартного S600. Збиратися броньовик буде практично вручну на заводі в Зіндельфінгені.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button