Авто

Рейтинг країн по якості доріг

Експерти Всесвітнього економічного форуму проїхали по дорогах 144 країн світу, щоб вибрати кращі. На жаль, з 144 можливих місць Україна зайняла в підсумковому списку лише 138-у позицію. По сусідству з нами виявилися Центральноафриканська республіка Габон.

До речі, найжахливішими були визнані дороги Молдавії. Ну а ми пропонуємо Вашій увазі десятку держав, які очолили рейтинг країн за якістю доріг.

10. Німеччина

foto_cskavosti_17.06.2014-01_resized

Останнє місце в десятці кращих можна пояснити тим, що вік більшої частини німецьких автобанів перевищує 30 років. До речі, для перевірки стану автодоріг німці з нинішнього року застосовують новітню технологію лазерного сканування.

9. Фінляндія

foto_cskavosti_17.06.2014-02_resized

Підтримання якості доріг в країні, де температура взимку щорічно опускається до мінус 40 градусів, – не просте завдання. Для виявлення прихованих дефектів, які можуть з часом зруйнувати покриття, фіни застосовують тепловізійні камери.

8. Гонконг

foto_cskavosti_17.06.2014-03_resized

Ця невелика азійська держава може похвалитися найвищим рівнем розвитку інфраструктури, в тому числі і транспортної. На будівництво і підтримку якості доріг в Гонконзі не шкодують коштів, вважаючи, транспортна мережа грає не останню роль у привабливості регіону для інвесторів.

7. Австрія

foto_cskavosti_17.06.2014-04_resized

Найбільше клопоту австрійським дорожникам доставляють високогірні альпійські ділянки, які швидше від інших приходять в непридатність. Однак зі своїм завданням відповідальні служби справляються з успіхом – дороги в Австрії відрізняються високою якістю.

6. Швейцарія

foto_cskavosti_17.06.2014-05_resized

Для того, щоб підтримувати відмінну якість дорожнього покриття, дороги Швейцарії зробили платними. При в’їзді в країну необхідно придбати віньєтку. Проїзд через деякі тунелі оплачується додатково, адже утримання дороги, прокладеної через гору, вимагає великих витрат.

5. Оман

foto_cskavosti_17.06.2014-06_resized

Дорогі автомобілі нафтових принців і їх підданих повинні їздити по хороших дорогах. Цього правила і дотримуються в Омані вже кілька десятиліть. На розвиток мережі автодоріг в країні не шкодують коштів.

4. Португалія

foto_cskavosti_17.06.2014-07_resized

Ще 25 років тому якість дорожнього покриття в країні приводило в жах і місцевих жителів, і туристів. Однак сьогодні в Португалії навіть самі крихітні селища можуть похвалитися відмінними дорогами, не кажучи вже про траси національного значення. Сподіваємося, що це ж саме будуть говорити і про українські дороги через 20 літ…

3. Сінгапур

foto_cskavosti_17.06.2014-08_resized

Рівень розвитку інженерно-будівельних технологій в країні заслуговує окремої похвали. Не стала винятком і дорожньо-будівельна галузь. На прокладку і ремонт автодоріг в Сінгапурі виділяються величезні кошти, що дозволяє підтримувати найвищу якість, незважаючи на інтенсивність руху.

2. ОАЕ

foto_cskavosti_17.06.2014-09_resized

Будівництво доріг в Еміратах ведеться за запозиченими у німців технологіям, крім того, практично всі магістралі в країні прекрасно освітлені в темний час доби. Люблять в країні і численні кругові багаторівневі розв’язки, для проектування та будівництва яких залучаються кращі інженери з усього світу.

1. Франція

foto_cskavosti_17.06.2014-010_resized

Чудова якість покриття, наявність освітлення в темний час доби, велика кількість станцій технічного обслуговування – все це робить дороги Франції найкращими в світі. Причому, експерти відзначають, що якість платних і безкоштовних доріг практично нічим не відрізняється.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button