Авто

Зміна клімату підвищила кількість випадків дорожньо-транспортних пригод

За словами дослідників з Єльського університету, більш теплі температури, викликані зміною клімату, швидше за все, будуть причиною великої кількості аварій на дорозі.

Вчені виявили, що температура в США зросла приблизно на 1,5 градуса за Фаренгейтом з 2014-2015 роки, і одночасно з цим смертність від дорожньо-транспортних пригод підвищилася на 7%. Експерти вважають, що цей показник виріс не тільки тому, що більше людей їздять кудись в більш теплі дні, але також тому, що люди більшою мірою ходять у ці дні пішки.

В ході випробувань було виявлено, що смертність в результаті аварій була вище в більш теплих районах і в районах з більш високим рівнем опадів. При цьому рівень смертності був нижчим в районах з більш високим рівнем доходів – це, на думку фахівців, може бути пов’язано з тим, що водії можуть дозволити собі більш сучасні моделі автомобілів, обладнані безпечними функціями. Експерти вважають, що тенденція, відображена у дослідженні, має тільки рости.

«Зв’язок між автомобільним пробігом і температурою навколишнього середовища передбачає класичне порочне коло, при якому більш високі температури пов’язані з більшою концентрацією автомобілів на трасі, що, в свою чергу, викликає збільшення викидів вуглекислого газу, приводячи до більш високих температур, а це, в свою чергу, означає більше смертей, – говорить доктор Леон Робертсон. – По мірі того, як температура продовжить рости через попадання газів в атмосферу, смертність від дорожньо-транспортних пригод, ймовірно, також буде збільшуватися, якщо не будуть прийняті основні профілактичні заходи».

Натхнення: healthvesti.com


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button