Відео

Річка з кришталево чистою водою затопила тропічний ліс в Бразилії

Гарний відеосюжет, який в даний час користується великою популярністю в Інтернеті, був знятий в районі Recanto Ecol?gico Rio da Prata, на території приватного заповідника природної спадщини, який перетинають багато річок з кришталево чистою водою, що прокладають собі шлях крізь незайманий тропічний ліс. Зазвичай туристи можуть здійснювати прогулянки стежками заповідника, перш ніж поринути в річки Rio Olha d’agua або Rio da Prata і зайнятися підводним плаванням разом з рибою.

Однак, після низки сильних злив на початку цього місяця, відвідувачі заповідника отримали рідкісну можливість поєднати обидва задоволення. Річки вийшли з берегів і затопили навколишній ліс, і, замість того, щоб перетворити все в суцільний брудний мулистий потік, кришталево чиста вода створила вражаючу підводну країну чудес.

Хоча подібне явище відбувається не дуже часто, слід зізнатися, що це вже не перший випадок. Насправді, незвичайним було те, що повінь сталася двічі протягом цього місяця. Однак, як правило, результати бувають дуже недовговічними.

«Незважаючи на повінь, в той день, коли був записаний відеосюжет, води річки Olho d’agua залишалися кришталево чистими завдяки ідеально збереженому прибережному лісу, який знаходиться на території приватного заповідника природної спадщини, – йдеться в заголовку до відео. – Це був рідкісний випадок, і вже до кінця дня вода в річці повернулася до свого нормального рівня».

Кнопка «Наверх»
Закрыть