Технології

Робот-співрозмовник з людським обличчям (фото + відео)

Інженери Наньянгського Технологічного Університету (NTU) вважають, що вже в найближчому майбутньому брак у спілкуванні літні люди зможуть компенсувати душевними розмовами з людиноподібним роботом Надін.

da7f01206997fcfd26e6fcd27689bd2f

Зовні створений сінгапурськими вченими робот є двійником свого творителя – професора Nadia Thalmann. У роботизованого компаньйона відтворені м’які шкірні покриви, гнучкі руки, міміка. Крім того, Надін вміє реагувати на емоції, наділена хорошою пам’яттю, розвиненою жестикуляцією і доброзичливих характером. Поки електронна співрозмовниця спілкується тільки сидячи, зате здатна вести невимушену бесіду, запам’ятовуючи ім’я співрозмовника і зміст розмов з ним.

В основі роботи робота застосовується такий же алгоритм і система штучного інтелекту, що і у компаній Microsoft і Apple для голосових асистентів Cortana і Siri. Сінгапурські розробники впевнені, що подальший розвиток сучасних технологій дозволить удосконалити Надін, а її “нащадки” стануть звичними роботами-компаньйонами для використання в якості секретаря в офісі, вихователя для дітей, доглядальниці для літніх людей.

Джерело: gizmag.com

Натхнення: 24gadget.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button