Людина

Робота більше 48 годин на тиждень підвищує ризик розвитку алкоголізму

Люди, які працюють довше 48 годин на тиждень, більш схильні до розвитку небезпечних взаємин з алкоголем, попереджають експерти з Фінського інституту гігієни праці.

14-01-15-foto-600x337-1

Понад 14 алкогольних напоїв на тиждень для жінок і більше 21 напою для чоловіків вважається небезпечним, збільшуючи ризик розвитку хвороби печінки, раку, інсульту, ішемічної хвороби серця і проблем з психічним здоров’ям, кажуть фахівці.

[ads2] Проведені дослідження показали зв’язок між роботою більше 48 годин на тиждень і ризиком розвитку алкоголізму. Фахівцями були проаналізовані 333693 чоловік в 14 країнах. Було встановлено, що збільшення кількості робочих годин підвищує ймовірність більш високого вживання алкоголю.

Результати показали, що люди, які працювали від 49 до 54 годин на тиждень і 55 годин або більше, мали на 13% і на 12% відповідно більш високий ризик розвитку алкогольної залежності, в порівнянні з тими, хто працював від 35 до 40 годин на тиждень.

Читайте також: Більшість п’яниць — не алкоголіки

Автори дослідження відзначають, що не було виявлено ніяких відмінностей між чоловіками і жінками, віковими групами, соціально-економічним статусом або регіоном проживання. Таким чином, робоче місце є важливим параметром для запобігання зловживання алкоголем, тому що більше половини дорослого населення зайняті на роботі понад норму, підсумовують фахівці.

Натхнення: healthvesti.com


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button