Людина

Названі відмінності між чоловічими і жіночими серцями

Італійські вчені назвали справжні відмінності між чоловічими і жіночими серцями. Вони розповіли, що представницям прекрасної статі пощастило значно менше, оскільки у них складніше виявити різні захворювання серцево-судинної системи.

Вчені вже не перше десятиліття вивчають відмінності між чоловічими і жіночими серцями. В середньому цей орган у представниць прекрасної статі на 50 грамів легше і помітно менше. Зазвичай він качає кров зі швидкістю 75 ударів на хвилину і це допомагає зберегти його працездатність до самої старості, навіть якщо стінки органу стали товстіше. Незважаючи на ці переваги, у представниць прекрасної статі є деякі суттєві недоліки.

Виявилося, що при інфаркті міокарда у чоловіків з’являється біль в грудях, який віддає в руку, але у жінок цього симптому може не бути взагалі. Це призводить до того, що представниці прекрасної статі продовжують жити і не знають, що вони пережили серйозну кризу. Все це призводить до подальшого розвитку проблем серцево-судинної системи.

Також вчені розповіли про те, що жіноче серце гірше реагує на появу у людини зайвої ваги, ніж чоловіче. Саме тому індекс маси тіла вище 25 і округлість живота більше 88 см мають бути приводом для серйозного занепокоєння. Крім того, куріння впливає на серцево-судинну систему представниць прекрасної статі в 5 разів сильніше.

Кнопка «Наверх»
Закрыть