Людина

Якісному сексу заважають вино і мобільний телефон

Кажуть, навіть найсильніша любов може розбитися об човен побуту. Перехід відносин від романтичних до сімейних, народження дитини, втома і нервові зриви в більшості випадків не сприяють поліпшенню спільного життя чоловіка і жінки. Але найбільше, за визнанням багатьох пар, відносини страждають від проблем в сексі. Сексуальна незадоволеність може зруйнувати навіть найміцнішу сім’ю. Англійські вчені провели дослідження і з’ясували, що ж найчастіше заважає парам насолоджуватися сексом.

foto_cikavosti_19.09.2014-013-016_resized

Однією з найпоширеніших причин, по якій утруднюється ведення статевого життя, є проблеми з потенцією у чоловіка. Уже в 40 років більше 11% сучасних чоловіків скаржаться на проблеми з ерекцією. Причин тому маса. Зокрема, поширення серцево-судинних захворювань і необхідність прийому бета-блокаторів може послабити приплив крові до статевого члена, що ускладнює статевий акт. Багато чоловіків також часто вживають антидепресанти, що теж некорисно для сексу. Епідемія ожиріння, яка поступово охоплює нашу планету, теж вносить свою частку в проблеми з сексом. На сьогоднішній день майже 68% англійців мають зайву вагу. Відповідно, у них вже є або найближчим часом з’являться проблеми з ерекцією.

Читайте також: Яблука допоможуть жінкам поліпшити сексуальне життя

Якісного сексу також можуть перешкодити таблетки від облисіння, куріння і навіть келих вина на вечерю. Як розповів доктор Девід Едвардс, якщо ви регулярно випиваєте перед сексом, кров спрямовується не до статевих органів, а в кишечник. В результаті – ті ж проблеми з ерекцією. Шкідливі і мобільні телефони: нещодавно було доведено, що у чоловіків, які часто користуються мобільним телефоном, спостерігаються збої в сексі. І, звичайно ж, відсутність фітнесу та хорошої фізичної форми теж не може не позначатися на здатності чоловіка задовольнити жінку.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button