Наука

Робота в офісі може завчасно звести в могилу

Вчені стверджують, що робота в офісі може завчасно звести в могилу. Дослідження показали: подібна праця анітрохи не безпечніше фізичної праці на будівельному майданчику.

Проведені групою вчених з Університету Гонконгу дослідження підтверджують, що ненормований робочий день загрожує розвитком діабету другого типу, проблеми з психікою і загального погіршення здоров’я. Фахівці вважають, що подібні захворювання є наслідком зниження фізичної активності, неправильне харчування, куріння і регулярного вживання алкогольних напоїв. Крім того, статистичні дані говорять про те, що співробітник офісу, який працює понаднормово, піддається великому ризику травм та нещасних випадків.

Стреси і перевтома негативно позначаються на якості сну, а відсутність повноцінного відпочинку, в свою чергу, знижує концентрацію. У підсумку ті, хто працює більше 55 годин на тиждень на 61% більше схильні до ризику травм, а також частіше стають жертвами інсультів та інфарктів.

Фахівці з Університету Гельсінкі відзначають, що трудоголіки, які захоплені своєю роботою і проводять в офісі значно більше необхідного часу, нехтуючи відпустками і вихідними, помирають значно раніше завзятих мандрівників. Постійний стрес і мінімум відпочинку безпосередньо впливають на роботу серцево-судинної системи, що і є основною причиною небезпеки такого ритму життя. Тому вчені вважають, що офісний працівник набагато безпечніше будівельних професій, які передбачають фізичні навантаження, і може запросто звести в могилу раніше часу.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button