Поради

Робота в Польщі для чоловіків старше 55 років – які спеціальності популярні?

Розвиток економіки в Польщі сприяє збільшенню кількості вакансій https://gremi-personal.com.ua/ua/vacancies-catalog/, у зв’язку з чим працедавці охоче запрошують на роботу претендентів з інших країн. Як показує статистика, багато хто з них приїжджає з України. Тенденція недивна. Країни знаходяться по сусідству, немає істотного мовного бар’єру, можна знайти гідний заробіток серед різноманіття варіантів.

Багато претендентів цікавить питання віку – чи можна знайти в Польщі вакансію чоловікам старше 55 років. У статті ми розповімо, які на ринку вакансій є пропозиції й чи існують вікові рамки.

Якщо ви плануєте працевлаштуватися в Польщі, пропонуємо ознайомитися з варіантами вакансій на сайті «Gremi Personal». У каталозі представлені перевірені пропозиції для українців з легальним працевлаштуванням і вигідними умовами. До кожної вакансії додається опис: місто, вид діяльності, заробітна плата, інформація про житло, обов’язки й умови. Також вказується інформація, для кого призначена робота: чоловіки, жінки, сімейні пари.

Яка робота найчастіше пропонується чоловікам до 60 років

У більшості випадків вакансії передбачають фізичну працю:

  • упаковка і фасування кондитерських виробів і харчових продуктів;
  • виготовлення металу і металоконструкцій;
  • виробництво віконних профілів;
  • робота на складах магазинів і підприємств;
  • догляд за територіями;
  • помічники оператора виробничого устаткування;
  • виготовлення харчових продуктів та різних нехарчових виробів;
  • прибирання городів;
  • перероблювання фруктів.

Чоловікам зрілого віку, як правило, не пропонуються вакансії, пов’язані зі складними умовами роботи. До таких умов відноситься знаходження в холодних приміщеннях, робота на висоті (наприклад, будівельний альпінізм), важка фізична праця.

Які нюанси треба враховувати

Необхідно враховувати, чим складніше робота, тим вище буде заробіток. Між досвідченим віковим і малодосвідченим молодим працівником з великою ймовірністю працедавці виберуть старшого. Перевагою буде знання польської мови. Також важливо не мати судимостей.

Найчастіше працедавці не пред’являють суворих критеріїв при виборі відповідного претендента. Їм важливо, щоб людина була порядною, добросовісною, вчасно приходила на роботу. Також багатьом важлива відсутність шкідливих звичок. Не усі працедавці вказують у вакансіях вікові рамки.

Скільки можна заробити?

Орієнтовний мінімальний заробіток складає 2 600 злотих на місяць (17 500 грн). Оплата по годинах може бути від 12 (85 грн) до 17(114 грн) злотих. Якщо досвідчена людина знайде роботу за фахом, оплата може складати 6000 злотих на місяць (40 150 гривень).

Для вибору відповідної роботи в Польщі рекомендуємо скористатися сервісом «Gremi Personal». У каталозі представлені актуальні вакансії для українців з детальним описом обов’язків і умов. Компанія допомогла працевлаштується багатьом українцям, які залишилися задоволені сервісом, роботою та оплатою праці.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button