Поради

Розклад рух поїздів на 2023 рік Львів

Львів – це туристичне місто, в якому мріють побувати практично всі українці. Воно славиться старими вулицями, історичними пам’ятками та смачною кавою. Найзручніше їхати до міста Лева потягом, особливо якщо місце відправлення знаходиться далеко і доведеться багато годин провести в дорозі. 

©wikipedia

Розклад руху поїздів на 2023 рік

До Львова можна дістатись майже з кожного міста України. Те ж саме стосується і зворотного напрямку.

Напрямок Опис та графік
Львів – Ужгород У напрямку курсує близько 10 поїздів з різним графіком. Одні відправляються зранку, інші навпаки вечері. Можна знайти потяг з виїздом в обід. 
Чернівці – Львів По маршруту їздить два поїзди в різний час. Один відправляється о 21:10, а прибуває о 2:00 ночі. Другий виїжджає в обід о 15:47, а на станції у Львові буде о 21:10.
Львів – Одеса  З культурної столиці до морського узбережжя курсує чотири поїзди. Всі вони відправляються в різний час ввечері або вночі, а прибувають зранку чи до обіду. 

Залізничного транспорту, який сполучає Львів з іншими містами є дуже багато. Потрібний напрям та варіант можна вибрати на сайті онлайн та детально ознайомитись з розкладом. Для великих відстаней краще обирати нічні рейси, а якщо населений пункт знаходиться близько, то підійдуть і ранішні поїзди. 

Особливості подорожування поїздом

Багато людей навіть за наявності автомобіля вибирають подорожувати поїздом. На це є безліч причин:

  • Доступна ціна.
  • Комфортні умови.
  • Можливість поспати під час довгої дороги.
  • Красиві пейзажі за вікном.
  • Можливість поспілкуватись з іншими людьми.
  • Великий вибір поїздів по різних маршрутах.

Кожен поїзд має на вибір декілька видів вагонів: плацкарт, купе та люкс. Перший варіант найбюджетніший. В плацкарті всі пасажири їдуть разом, в кожного є своє спальне місце в вигляді диванчика. Додатково є столик та місце для багажу.

Купе розраховане на чотирьох людей. Кожна кімната відділена дверима. Такий варіант актуальний для сім’ї або компанії друзів. 

Люкс – це найдорожчі місця. В ньому розміщається дві людини. Можна комфортно провести поїздку без зайвого шуму від сторонніх пасажирів.

Додатково до кожного квитка можна замовити постіль. В провідника є можливість придбати напої. В поїзді їхати дуже комфортно та по особливому цікаво. 

Де придбати квитки на потяг?

Зараз дуже активно розвиваються всі сервіси онлайн. Усі товари та послуги можна замовити не виходячи з дому, прямо через інтернет. Те ж саме можна сказати про покупку квитків. Їх можна придбати онлайн або в касі місцевого вокзалу. У кожного способу є свої переваги та недоліки.

Є люди, які просто звикли купувати все стаціонарно. Вони не будуть заходити на онлайн сервіси, а підуть на вокзал. Цей спосіб комфортний тим, що не потрібно нічого самостійно шукати та оплачувати через картку. Достатньо просто підійти до касира, повідомити місто відправлення та призначення, вибрати один з поїздів і оплатити. 

Купувати квиток онлайн – це ще один спосіб, який має багато переваг:

  • Не потрібно стояти в чергах, достатньо просто зайти на онлайн-сервіс з дому.
  • Можна самостійно вибрати найкращий поїзд та місце.
  • Квиток не потрібно видруковувати, він приходить на пошту.
  • Електронний квиток неможливо загубити чи пошкодити. Він завжди зберігається на смартфоні.

Кожен вибирає той варіант, який найбільш зручний та звичний.

Доїхати зі Львова або у Львів не важко. Але дуже важливо перед поїздкою перевіряти чи не відбулися зміни в розкладі. Іноді трапляються випадки, що рейс затримують через непередбачувані обставини (вихід з ладу транспорту, погодні умови тощо). В таких ситуаціях актуальна інформація з’являється на сервісі, де були куплені квитки, або її можуть повідомити в інформаційному бюро на вокзалі.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button