Інтернет

Фізики розвіяли найпоширеніші міфи про Wi-Fi

Провівши дослідження фізики розвіяли безліч міфів про пристрої Wi-Fi. Виходячи з результатів, технологія є не тільки вкрай зручною для повсякденного життя, але ще і безпечною.

Одне з перших тверджень, яке приходить на розум, — це збільшена кількість випромінювань, спрямованих на організм людини. Пристрій, що працює на частоті 2.4 ГГц, використовує потужність всього в сотню міліватів. Такого роду випромінювання ніяк не вплине на стан людини.

Наступний поширений міф стосується дальності роботи технології. Заведено вважати, що Wi-Fi — це дуже близько дієва технологія. Але як правило справа не в самому пристрої, а в роутері. При використанні підсилювачів сигналу можна безперебійно підключатися до Wi-Fi навіть з відстані кількох кілометрів.

Також мова йде про відомий стереотип, що вся електрика має згубний вплив на стан здоров’я людини. Організм давно пристосувався до навколишнього середовища і навчився адаптуватися до технології без серйозного збитку. Просто необхідно дотримуватись обережності і не витрачати на гаджети весь свій вільний час. Набагато більше користі принесуть активні заняття і прогулянки на свіжому повітрі.

Кнопка «Наверх»
Закрыть