Інтернет

Українці стали активніше купувати товари через Інтернет

У 2013 році українські онлайн -покупці стали значно активніше купувати через Інтернет всі категорії товарів, говориться в дослідженні, проведеному GfK Ukraine.

Найчастіше в Мережі громадяни України купують електроніку і побутову техніку, одяг , косметику та парфумерію, а також аксесуари і подарунки. Також виросла кількість українських інтернет-користувачів, які купляють в закордонних інтернет-магазинах: з 18 % в 2012 році до 26 % в 2013.

Українці стали активніше купувати товари через Інтернет

На першому місці по купівлях через Інтернет побутова, комп’ютерна техніка та електроніка (73 % онлайн- покупців купували цей товар протягом останніх 12 місяців). Найбільш активно в Інтернеті українці купують цифрову техніку (мобільні телефони, електронні книги, комп’ютери і т.д.), малу побутову техніку та комп’ютерні аксесуари.

На другому місці за популярністю серед онлайн-купівель залишається одяг (близько 50 % онлайн- покупців). Третє місце ділять косметика і парфумерія, а також аксесуари і подарунки.

Лідери сайтів, які в українців асоціюються з купівлею в Інтернеті, виглядають так: Rozetka.ua, Aukro.ua, Slando.ua. Онлайн-покупці в Україні стали частіше користуватися інтернет-аукціонами, дошками оголошень і прайс-агрегаторами.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button