Різне

Розмовляюча одіж

25-11-14-foto-cikavosti300x300-1Консерватори-моралісти безкінечно розповідають про важливість “багатого внутрішнього світу”, про “очі, що світяться розумом”… І все-таки нас “зустрічають по одежці”! Все просто – адже більшу частину інформації людина отримує за допомогою зору. І тому винайдені кимось написи на футболках, а потім і футболки з малюнком – були просто геніальними. Адже одягаючи таку футболку, ви вже спілкуєтесь, вже виголошуєте ідею, вже заявляєте про те, якого товариства вам бракує, або навіть про ваше відношення до світу, чи до будь-чого іншого! Або ви просто самоідентифікуєте себе. Оригінальний дотепний напис чи ваш власний малюнок одразу привернуть до себе увагу, і вас приймуть… принаймні, не так, як інших.

Часто, перебуваючи в особливому стані, наприклад, в стані закоханості, або тільки мріючи про кохання – варто повідомити про це всьому світові! Адже десь у броунівському рухові людської юрми, може навіть поряд, знаходяться половинки спільної долі чи просто одного на двох кохання, і тому майки для закоханих – це як світлячки у пітьмі, господарі яких обов”язково знайдуть одне одного! Навіть ті, які вже давно знайшли свою долю, і вже навіть мають спільні плоди кохання у вигляді непосидючої малечі – чудово виглядають у сімейних футболках зі смішними написами чи малюнками, і у командному стилі (всі в однаковому), і в футболках індивідуального стилю, але з жартівливим написом-натяком на присутність поряд родинного “виводку”.

Футболки стали чудовим полігоном для самовираження як фахових графіків та дизайнерів, так і початкуючих. Адже технології нанесення малюнків настільки доступні, що кожен може спробувати свої сили, і головне – свій талант. Якщо подобатиметься людям – вважайте, що ви “на коні”, і що вам варто продовжувати пробувати себе у такому чудовому виді мистецтва. Якщо не сподобається – пробуйте щось інше, або просто не спішіть, набивайте руку, вивчайте роботи тих, хто вже має більший досвід. І для цього найпростіше – це зазирнути на спеціалізований сайт http://futboholic.com/category/prikolyi-24606/ і там з головою поринути у світ “розмовляючого одягу”. Вибирайте, купуйте, носіть і вивчайте реакцію людей.

Безпрограшний варіант – футболки з “приколами”. Всього пару слів чи дотепний малюнок на футболці одразу притягують погляди і дарують оточуючим мимовільну посмішку. Тут навіть не обов”язкові витончені чи “солоні” дотепи. Іноді достатньо вдалого “стоп-кадру” з улюбленого багатьма мультика та цитати мультгероя, яка неодмінно нагадає про його характер і викличе сміх.

Звичайо, варто пам”ятати, що ми все-таки живемо в суспільстві, яке є неоднорідним. І дуже можливо, що ваші погляди, які ви виражаєте через надпис на футболці, можуть бути сприйняті неоднозначно. Тому вибір за вами: якщо вам подобається шокувати бабусь і ви бачите в цьому особливий героїзм – то прапор вам в… в руки, адже у нас демократія. Якщо ж ваша мета – дарувати добрий настрій, то й вас ним також обдарують!


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button