Різні цікавинки

Де купити редуктор?

04-11-14-foto-cikavosti250x235-1Не секрет, що на багатьох виробничих та будівельних підприємствах ще й тепер використовується техніка, якій виповнилося кілька десятків років. Так, вона важка і масивна, адже в ті роки конструктори, не маючи сучасних засобів обчислювальної техніки та доступу до матеріалів з прецизійними властивостями, змушені були закладати в конструкцію багаторазовий запас міцності. Звичайно, перевитрачалась сталь та чугун, а витрати на транспортування були дуже значними. Але іншого виходу просто не було!

І все ж таки час бере своє – будь-яке обладнання зношується і невідворотно виходить з ладу, адже його ремонт стає нерентабельним або фізично неможливим. Особливо це стосується таких механізмів, як редуктори, мотор-редуктори тощо. Адже часто корпус, рама, шасі ще дуже міцні і витривалі, і достатньо замінити лише вузол чи агрегат, щоб зекономити величезні кошти на придбанні нового обладнання.

Сотні покупців так і вчинили, звертаючись до компаніі ТОВ “СДМ-ГРУП” і вибравши на її сайті http://sdm-group.com.ua потрібний механічний привід для заміни зношеного. Якщо вам потрібен, наприклад, червячний редуктор, то фахівці компанії з величезного асортименту, що є в їх розпорядженні, підберуть вам саме те, що можна буде приладнати на місце зношеного агрегату і продовжити ресурс техніки на багато років, економлячи вам десятки і навіть сотні тисяч гривень. При цьому вам будуть запропоновані кваліфіковані інженерно-конструкторські послуги по прилаштуванню нового редуктора до валів існуючого механізму.

Компанія пропонує дуже великий набір редукторів, мотор-редукторів, електричних талей, запчастин та вузлів до мостових кранів, болгарських тельферів тощо. Мотор-редуктори за типом передачі пропонуються черв’ячні, зубчаті, планетарні, комбіновані. За кількістю ступенів – одно-, дво-, триступеневі. Зубчаті передачі – конічні,циліндричні. З вертикальними та горизонтальними валами, з різними кінематичними схемами. Все це дозволяє підібрати потрібний агрегат практично до будь-якого обладнання.

Найбільш поширений механізм у техніці – це редуктор. Це також самий “популярний” вузол для заміни. Адже електро- чи інший двигун, що працює в правильному режимі та не піддається перевантаженню, здатен працювати дуже довго. Інша справа – важконавантажений редуктор. Відпрацювавши, він часто потребує повної заміни, адже всі його частини зношуються, і заміна однієї шестерні часто буває недоцільною, особливо, якщо це старий агрегат. Адже проектування та виготовлення цієї шестерні буває дорожчим, ніж заміна редуктора. Особливо, якщо врахувати час простою!

Редуктори, що пропонує “СДМ-ГРУП” – найрізноманітніші. Тому можлива заміна будь-якого вузла новим. Фахівці фірми поможуть визначити параметри, необхідні для заміни вузла та підбору аналогічного або близького за габаритами, крутним моментом на вихідному валу, частотою обертання, характером навантаження та ресурсу в годинах на добу.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button