Різне

Що таке космецевтика?

kosmecevtika_resizedАктивна косметика або космецевтика, що ж це таке?

Багато жінок, які цікавляться новими методами збереження молодості і краси, напевно чули нове слово “космецевтика”. А що ж це таке – космецевтика?

Це термін ввів в обіг приблизно років 20 тому відомий американський дерматолог Альберт Клігман, склавши його з двох відомих термінів – косметика і фармацевтика. Таким чином Клігман спробував позначити якусь нову проміжну категорію лікувально-профілактичної косметики.

У принципі це, свого роду, лікувальна косметика, що містить натуральні інгредієнти, які володіють лікувальними властивостями. І хоча офіційного визначення космецевтики поки не існує, тому як термін “космецевтика” не обґрунтований в нормативно-правовому плані, виробники такої продукції, що не мають права називати свої продукти лікарськими, вдаються до такого терміну.

В принципі ідеальний космецевтичної засіб повинен відповідати декільком вимогам:

– Науково обґрунтована ефективність
– Властивості забезпечують усунення дефектів шкіри
– Наявність профілактичної здатності
– Швидка і достатньо стійка результативність
– Мінімальні протипоказання і відсутність побічних ефектів

Такі засоби існують вже зараз, http://aestpharm.ru/ Корпорации эстетической медицины ви зможете ознайомитися з детальним переліком космецевтичних засобів. Ось загальний:

– Естетичні засоби які служать для безпечного і результативного догляду за будь-якою шкірою у людей різного віку. Вони допомагають вирішити такі проблеми як сухість шкіри, зморшки, вугри, пігментні плями, атонія.

– Лікувальні космецевтичні засоби здійснюють монотерапію деяких захворювань, корекцію багатьох дермалотогіческіх хвороб і результативне супровід лікування медикаментозними препаратами.

Космецевтичні препарати у своєму складі мають в основному інгредієнти натурального походження – рослинні екстракти і морські комплекси, які мають більш м’яку дію, ніж синтетичні, вони менш токсичні і до того ж вони не викликають звикання. Дуже рідко до складу космецевтичних засобів входять активні компоненти тваринного походження. У них зовсім відсутні гормони й антибіотики.

Основною перевагою космецевтичних засобів є те, що вони здатні не тільки ліквідувати різні естетичні недоліки шкіри, але і впливати на причину їх виникнення і тому можуть бути з успіхом використовуватися як для гігієнічного догляду за проблемною шкірою, так і для фотопротекціі шкіри, камуфлювання різних дефектів і усунення ознак старіння шкіри.

Ось основний, але далеко неповний перелік показань для застосування космецевтичних препаратів:

– Корекція і лікування целюліту,
– Корекція зморшок,
– Зволоження шкіри,
– Реабілітація після ліпоксаціі,
– Реабілітація після швидкого схуднення,
– Усунення розтяжок після пологів,
– Омолодження шкіри шиї, обличчя, рук і тіла,
– Стимуляція росту волосся,
– Догляд за молочними залозами,
– Усунення пігментних плям
– Комплексне лікування багатьох захворювань шкіри (екзема, себорея, псоріаз і т.д.)

Космецевтика – це свого роду гонитва за вічною молодістю і в даний час цілком успішна.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button