Технології

Розумна система вуличного освітлення в Індії

За словами керівників Кіберпарка, що знаходиться в місті Калікута, Індія, вперше за всю історію країни світлодіодне вуличне освітлення на території центру обладнали системою телекерування. З будь-якого куточка світу оператор може здійснювати моніторинг, вимір і керування освітленням через статичну IP- адресу.

Розумна система вуличного освітлення в Індії

Система дозволяє в будь-який час включати і вимикати ліхтарі, а також регулювати рівень яскравості кожного світильника окремо. Всі компоненти системи вуличного освітлення взаємодіють один з одним, використовуючи бездротовий зв’язок. Більше того, кожен світильник має технічну можливість, що дозволяє йому щодня надсилати електронною поштою листи або SMS, що містять деталізований звіт про продуктивність.

За словами Тома Метью, інженера-електрика проекту в кіберпарку Калікута, крім здійснення моніторингу та контролю нова система також сприяє більш раціональному використанню енергоресурсів. Домогтися цього дозволяє система регулювання рівня яскравості, яка і дає можливість скоротити споживання енергії.

Так наприклад, оператор може встановлювати рівень яскравості, враховуючи випромінювання від працюючих фар автомобілів на дорозі. Як розповів Метью, по неділях вихідна потужність ліхтарів становить 60 % від максимальної, в будні дні в період з 18.30 до 22.00 оператор вибирає 100 % -вий рівень освітленості, який з 22.00 до 06.00 знову зменшується до 60 %.

Якщо торкатися технічної сторони питання, то варто відзначити, що ядром системи є протокол ZigBee, а також бездротова мережа, яка досить часто використовується в європейських країнах. Кожен ліхтар оснащений контролером, відповідальним за управлінням світловим потоком, який здатний забезпечувати на виході до 1100 Вт.

Натхнення: www.shema.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


comments powered by HyperComments
Back to top button
comments powered by HyperComments