Екологія

Найбільша в світі сонячна станція смажить живцем пролітаючих птахів

Екологи в шоці від того, що відбувається на новій гігантській сонячній електростанції в пустелі Мохаве, США. Все більше свідчень говорить про те, що птахи, які пролітають над надзвичайно гарячим тепловим потоком практично живцем засмажуюються в повітрі.

Після кількох років підготовки сонячна електрична генеруюча система Айванпа відкрилася в четвер, 13 лютого, але екологи кажуть, що майже 350 тисяч гігантських дзеркал створюють у своєму радіусі температуру до 537 градусів за Цельсієм, що смертельно для пролітаючих над нею птахів.

Найбільша в світі сонячна станція смажить живцем пролітаючих птахів

За даними, оприлюдненими розробниками компанії BrightSource Energy торік, десятки птахів були знайдені мертвими і травмованими в районі станції вже під час її будівництва і тестування.

Державні і федеральні регулятори США в даний час проводять дворічне дослідження впливу станції на птахів, у той час як екологи ставлять під сумнів дійсний намір влади допомогти в охороні природи.

При цьому, за даними Управління енергетичної інформації США, вартість будівництва та експлуатації нової сонячної теплової електростанції за час свого існування перевищило еквівалентне використання природного газу, вугілля та ядерної енергії.

Вартість однієї мегават – години електроенергії на звичайній вугільній електростанції обходиться в США, в середньому, в $ 100, але ця цифра виростає до $ 261, якщо мова йде про сонячну теплову енергію, так як поточний рівень технологій не дозволяє досягти доступної методики отримання дешевої електроенергії за рахунок Сонця.

Натхнення: therussiantimes.com


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


comments powered by HyperComments
Back to top button
comments powered by HyperComments