Екологія

«Розумне» освітлення економить 70% електроенергії

Компанія Philips Lighting встановила «розумні» інтегровані системи освітлення на новому складі запчастин компанії «Мерседес-Бенц РУС».

В рамках проекту в приміщеннях палетного зберігання і зоні доків були встановлені сучасні інтегровані системи освітлення з бездротовим керуванням. Завдяки вбудованим датчикам світильники самостійно диміруються в залежності від зовнішніх умов, що дозволяє економити до 70% електроенергії.

Інтегровані системи освітлення Philips Lighting на базі енергоефективних світлодіодних світильників GreenUp Highbay контролюються вбудованою бездротовою системою управління. Завдяки вмонтованим датчикам освітлення вони автоматично знижують яскравість, коли в приміщенні присутня достатня кількість сонячного світла, і виходять на максимальний рівень у вечірній і нічний час, а також в умовах негоди. Датчики руху дозволяють регулювати освітленість залежно від людей, які знаходяться в приміщенні. Інтегровані рішення взаємодіють за допомогою бездротового сигналу і, на відміну від традиційних способів складського освітлення, можуть бути запрограмовані на виконання будь-яких світлових завдань, навіть якщо приміщення змінює своє призначення.

Кнопка «Наверх»