Технології

«Розумні сережки» охороняють здоров’я людини (відео)

Науково-технічний прогрес не стоїть на місці, кожен день у світі виникають нові технології, пристрої та багато іншого. Канадська компанія BioSensive Technologies створила «розумні сережки». Представники компанії стверджують, що цей ґаджет дозволить їм обійти всіх своїх конкурентів, що займаються виробництвом смарт-годин і фітнес-трекерів.

16-11-14-foto-cikavosti500x281-1

«Розумні сережки» представлені у вигляді золотої кліпси, всередині якої знаходиться набір датчиків, що відповідають за контроль здоров’я людини. Цей ґаджет синхронізується з мобільними пристроями і чудово виглядає разом з іншими сережками.

[ads2] «Розумні сережки» відстежують частоту серцевих скорочень людини, кількість калорій і рівень активності власника пристрою. Вони підтримуються пристроями під управлінням Android і iOS.

Читайте також: Людина-ґаджет: Кріс Денсі

Представники компанії стверджують, що електроніка, яка носиться, це обов’язковий аксесуар будь-якої сучасної людини. Виходячи з цього твердження, розробники канадської компанії створили сережки Ear-o-Smart. Крім цього, мочка людського вуха є найкращим місцем для вимірювання пульсу.

Зараз власники проекту займаються пошуком фінансових коштів для налагодження масового виробництва Ear-o-Smart. У випадку, якщо проект збере необхідну кількість фінансових коштів, перші екземпляри пристроїв з’являться в лютому 2015 року.

Натхнення: positime.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button