Головна / Ґаджети / Samsung познущалася над Apple на презентації Galaxy S9

Samsung познущалася над Apple на презентації Galaxy S9

Виробники смартфонів нерідко підколюють конкурентів, демонструючи власні продукти. Презентація Samsung Galaxy S9 не стала винятком.

Під час демонстрації нового флагмана, один із співробітників Samsung зазначив, що в їх пристрої використовується «нескінченний» дисплей і немає ніяких виступів. Над монобровою iPhone X в Samsung жартували і раніше. Але, здається, ніхто не пояснив працівникам корейської корпорації, що жарт повторений двічі вже не буде смішний.

Також на презентацію зайшла мова про сканер відбитків пальців. Співробітники Samsung піднесли цю особливість, як манну небесну і повагу до інтересів користувачів. Хоча насправді у них просто немає гідної відповіді Face ID.

Безумовно, не обійшлося без згадки 3,5-міліметрового роз’єму для навушників, якого немає у конкурентів. Samsung все ще вважає це великою перевагою і не має намірів відмовлятися від цього роз’єму. Інакше не залишиться приводів для підколів.

Втім, Apple і Google теж не безгрішні. На презентації iPhone X Apple повідомила, що захист Face ID можна обійти за допомогою фотографії власника смартфона, явно натякнувши на невеликий скандал з компанією Samsung. А Google на презентації першого Pixel не посоромилася дорікнути Apple у відсутності горезвісного 3,5-міліметрового роз’єму для навушників.

Натхнення: www.macdigger.ru