Земля

Найдовшу змію у світі знайшли в джунглях Амазонки

У новому документальному фільмі «Бі-бі-сі» глядачам покажуть «найдовшу змію в світі»: вона перевищує п’ять метрів в довжину і живе в джунглях Амазонки. Про це повідомила газета Daily Mail.

4c3a4dbd8ef628bc9268c1c87f7c0efe

Документаліст Гордон Б’юкенен (Gordon Buchanan) представив першу частину міні-серіалу «Племена, хижаки і я» на другому каналі «Бі-бі-сі» 20 березня. У ній він разом з аборигенами племені ваорані (Еквадор) бере участь в полюванні на анаконд.

Ця небезпечна для людини змія, згідно з віруваннями аборигенів, дарує тим, хто її зловив величезну духовну силу. Гігантська анаконда, яку Б’юкенен і ваорані ловлять і потім відпускають, є найдовшою з відомих науці.

Телеведучий прожив з еквадорськими аборигенами два тижні, намагаючись дізнатися таємниці їх взаємодії з дикою природою. За цей час він зустрівся з річковим дельфіном і ягуаром. Крім того, Б’юкенен брав участь в полюванні на пекарі і допомагав ловити мавп в лісовому покриві.

Анаконда – вид змій з підродини удавів (Boidae). Основне забарвлення тіла цієї наймасивнішої змії світової фауни – сірувато-зелена з двома рядами великих бурих плям округлої або довгастої форми, що чергуються в шаховому порядку.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button