Людина

Дослідження показало, що кидати палити краще різко

У людей, які бажають кинути палити, більше шансів на успіх при різкій відмові, показує дослідження, опубліковане в журналі Annals of Internal Medicine.

На думку експертів, дуже важливо правильно підібрати день для настільки рішучої зміни. Слід дати собі тверду обіцянку, встановити дату, і не відступати. Крім того, може допомогти правило «ніяких компромісів».

“Кожного разу, як тільки ви відчуєте себе некомфортно, скажіть собі« я не викурю більше жодної сигарети », і дотримуватися обіцянки, поки не пройде тяга”, кажуть фахівці.

В ході дослідження, проведеного при фінансуванні фонду «British Heart Foundation», близько 700 волонтерів Великобританії були довільним чином розділені на дві групи, одна з яких повинна була позбавлятися від шкідливої ??звички поступово, а інша – відразу.

Всі учасники отримували необхідні консультації та підтримку, а також мали доступ до нікотинових пластирів і замісної терапії, такої як нікотинова жувальна гумка або спрей, які надавалися безкоштовно.

Після шести місяців експерименту, лише 15,5% учасників з першої групи вдалося кинути палити, в той час як результат другої групи склав 22%.

Керівник дослідження доктор Нікола Ліндсон-Хоулі (Nicola Lindson-Hawley) з Оксфордського університету відмітила:

“Різниця в результатах між методами припинення куріння виникла через те, що багатьом не вдалося скоротити кількість сигарет. Це стало для них додатковим завданням, яка, можливо , відтягнула їх від відмови від куріння “.

Незважаючи на те, що люди, які брали участь в експерименті, заявляли, що вони вважали за краще б кидати поступово, а не відразу, ймовірність остаточного успіху була вищою в тій групі, яка кидала палити одномоментно.

Втім, доктор Ліндсон-Хоулі також сказала, що скоротити кількість викурених сигарет все ж набагато краще, ніж не робити зовсім нічого.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button