Різне

Найпопулярніші ляльки Monster High

У сучасному світі здивувати дитини якоюсь игрушкой досить складно. Магазини просто переповнені різноманітними ляльками та пупсами, які вміють і виглядають так само, які людина. Нове покоління вимагає нових героїв, тому великою популярністю у сучасних підлітків користуються ляльки Монстер Хай, які перевернули світ іграшок з ніг на голову.

02-05-15-foto-600x360-1

Історія появи забавних монстрів

Monster High – це унікальна серія ляльок з Америки, випуском яких займається виробник іграшок Mattel. Кожна лялька є прототипом персонажа популярного однойменного мельтсеріала Школа монстрів. За легендою, в ній навчаються симпатичні й добрі монстри, які переживають всі ті проблеми, що й сучасні підлітки.

У колекції мультиплікаційних монстрів можна знайти ляльок, створених за мотивами народного фольклору і фільмів жахів – доньок і синів снігової людини, Дракули, медузи Горгони, зомбі і ін. Причому, всі вони виглядають привабливо, не викликають страху і мають ретельно продуману історію.

Перша серія ляльок з’явилася на світ в 2010 р На сьогоднішній день випущено вже близько п’ятдесяти серій, кожна з яких складається з декількох моделей ляльок. Паралельно випускаються ігрові набори для кожної серії, які включають меблі, транспорт та аксесуари для іграшкових монстрів.

Секрет популярності ляльок

Monster High – це цілий захоплюючий світ, який дуже тісно переплітається з звичайним життям сучасних підлітків. Екстравагантний, але привабливий зовнішній вигляд ляльок і ретельно продумана легенда персонажів – це не єдина причина їх популярності. Бренд Монстер хай зараз знаходиться у всіх на слуху – крім ляльок, він випускає м’які іграшки, канцелярські вироби, настільні ігри, одяг та аксесуари. Мультсеріал про монстрів транслюється по багатьох каналах світу, а також в кожній країні випускається щомісячний журнал про життя незвичайних школярів. У бренда є офіційний сайт з безліччю новин та тематичних ігор.
Практично кожна дівчинка у віці від 7 до 15 років має улюбленого персонажа з серії Монстер хай, і мріє мати його у себе вдома. Компанії дівчаток, граючи в школі, дають один одному імена героїв мультсагі, представляючи себе в їх ролі. Тому, батькам зовсім не складно здогадатися, яку саме ляльку хоче отримати її дитина.

Не тільки діти, але і безліч дорослих людей колекціонують фешн-ляльок. Для них випускаються ексклюзивні моделі з обмеженою кількістю ляльок.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button