Різне

Унікальні властивості вікон німецької фірми-виробника REHAU

rehau12_resizedНімецька фірма REHAU користується великим авторитетом у багатьох країн Європи та СНД. З кожним роком професіоналізм фірми в сфері виробництва металопластикових конструкцій зростає. Головна особливість віконних профілів REHAU полягає в тому, що всі вони володіють кращими експлуатаційними характеристиками, тому що повністю відповідають сучасним стандартам виробництва.

Вікна Рехау славляться такими властивостями, як:
– Естетичний дизайн;
– Низький рівень теплопровідності;
– Довгий термін служби;
– Простота в експлуатації та догляді

У профілях REHAU використовується популярна на сьогоднішній день система клімат-контролю, за допомогою якої свіже повітря може вільно проникати в приміщення з вулиці навіть при закритих вікнах. Крім того, система клімат-контролю забезпечує нормальний рівень вологості в будинку, запобігаючи утворенню на вікнах конденсату. Профілі REHAU можуть бути оснащені додатковими комплектуючими деталями для захисту приміщення від злому і проникнення. Такі вікна прослужать своїм власникам не один десяток років.

Головні характеристики Rehau

Вікна від німецького виробника володіють рядом важливих характеристик, які роблять такі конструкції затребуваними на європейському та вітчизняному ринку збуту. Які ж головні характеристики Рехау?

Міцність. Такі віконні конструкції практично неможливо поламати або пошкодити завдяки матеріалу, з якого виготовлений профіль, – ПВХ, посилений фіброармуванням.
Довговічність. Термін експлуатації вікон обчислюється десятиліттями, при цьому профіль не втрачає своїх головних функцій.
Стійкість до перепадів температур і агресивного впливу навколишнього середовища. Навіть при 20-градусному морозі вікна REHAU будуть надійно захищати житло.
Зручність у догляді. Вікна REHAU легко миються, оскільки матеріал, з якого вони виготовлені, дуже простий у плані догляду. З нього легко прибирається бруд і пил, а колір профілю з роками зберігає свій первинний білосніжний вид.
Висока функціональність. Вікна REHAU володіють всіма необхідними властивостями, які повинні забезпечувати затишок і тепло в будинку.
Екологічність. Профіль REHAU не містить токсичних речовин, небезпечних для організму людини і навколишнього середовища. Крім того, такі вікна перешкоджають проникненню в приміщення ультрафіолетових променів.
Хороший рівень тепло-і звукоізоляції. Вікна REHAU відмінно справляються із завданням збереження нормальної температури та зменшення шуму в приміщенні.

Таким чином, можна зробити логічний висновок, що у вікон Рехау практично немає ніяких недоліків.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


comments powered by HyperComments
Back to top button
comments powered by HyperComments