Різні цікавинки

Як вибрати програматор для опалення

programatorУстановка програматора для систем опалення, це вірне рішення, яке дозволить істотно знизити витрати на опалення без шкоди для комфорту. Принцип дії програматорів полягає в тому, що він дозволяє задати необхідний Вам розклад роботи опалювальної системи залежно від власного графіка. Причому Ви зможете запланувати різні режими роботи для будніх днів і для вихідних. Таким чином, система опалення буде працювати на повну потужність лише тоді, коли Вам це потрібно, а в інший час котел буде працювати в економному режимі, підтримуючи температуру в будинку на мінімальному допустимому рівні.

Вибирати програматор або програмований кімнатний термостат слід виходячи з графіка перебування вдома Вашої родини. Розділяють три види програматорів — 7 денні, 5 +2 денні та 5 +1 +1 денні. Семиденні моделі підійдуть тим, у кого немає стабільного графіка приходу додому, і він може змінюватися щодня. Більшість таких моделей забезпечені чотирма температурними режимами, що дуже зручно. 5 +2 денні дозволяють задати роботу системи в одному режимі на 5 будніх днів і в іншому на 2 вихідних. 5 +1 +1 дозволяють задати однаковий графік роботи опалювальної системи для будніх днів з понеділка по п’ятницю, і різні для суботи та неділі.

Якщо Ваш будинок досить великий, слід вибирати програматор з підтримкою багатозонального режиму. Або використовувати кілька термостатів для різних зон. Таким чином, Ви зможете опалювати до комфортної температури житлову зону і підтримувати економ режим в гостьових кімнатах, коли вони не використовуються.

Крім того, існують провідні та бездротові моделі програматорів. Бездротові моделі або моделі на радіоканалі зручні, якщо у Вас немає можливості прокласти дроти (наприклад, після ремонту) або якщо Ви не знаєте, де встановити програматор буде комфортніше для використання. До слова про встановлення, встановлювати програматор слід на внутрішній стіні, на безпечній відстані від опалювальних приладів, вентиляційних отворів, дверей, вікон, світлових люків, яскравих ламп та інших джерел, що впливають на зміну температурного режиму. Під час установки дотримуйтеся рекомендацій наведених в інструкції до обладнання.

Суттєво впливає на ефективність використання програматора і правильність його експлуатації. Тут також слід чітко дотримуватися наведених в інструкції рекомендацій, тому що від цього безпосередньо залежатиме Ваш комфорт, а також економічна вигода використання обладнання і, звичайно ж, тривалість його служби. Коли ви будете купувати програматор у 220volt, на сайті http://220volt.com.ua/ ви знайдете не лише широкий та різноманітний вибір програматорів, але багато цікавої та пізнавальної інформації про них.

У більшості програмованих термостатів є два режими налаштувань, один з яких призначений для режиму постійного перебування вдома і інший для режиму відсутності. Постарайтеся уникати частого використання режиму постійного перебування. Не забувайте встановлювати режим відсутності з мінімальною температурою, коли Вас не буде на протязі тривалого періоду, наприклад при від’їзді у відпустку або на вихідні. Якщо Ви використовуєте програматор на батарейках, пам’ятайте про необхідність проводити їх заміну щорічно.

Кнопка «Наверх»
Закрыть