Різне

Сайт-візитка: створити самому чи замовити в професіонала?

foto_cikavosti_16.10.2014-010_resizedМайже в будь-якому сучасному бізнесі найбільш витратним і досить складним напрямком є ??пошук клієнтів. Всі чудово розуміють, що без них не може бути ніяких продажів, а, отже, немає продажів – немає прибутку, а, в свою чергу, і бізнесу. Внаслідок цього всі підприємці постійно перебувають у пошуку різноманітних способів залучення цих самих клієнтів. Головна умова сучасного бізнесу полягає в тому, щоб віддача від різних способів залучення клієнтів була максимальною і при цьому з мінімальними фінансовими витратами.

Безумовно, одного найбільш ефективного способу, який хтось «розумний» знайшов, немає. Все набагато простіше – необхідно вкладати кошти у всілякі види реклами для більшого охоплення аудиторії потенційних клієнтів.

Один з таких способів, звичайно, є створення сайту-візитки і поступового залучення цільової аудиторії на цей сайт, тобто потенційних клієнтів.

Весь організаційний процес даного способу залучення клієнтів умовно можна розділити на три стадії:

Вибір технічної реалізації сайту або кому довірити http://raiz.me/ для вашої організації. Далі, що необхідно визначити – чи буде даний сайт-візитка розвиватися хоча б в найближчому майбутньому, наприклад, переросте він у більш масштабний корпоративний сайт, а також визначитися з тим, хто буде ним займатися (тобто викладати новини компанії, оновлювати каталог товарів або прайс-лист тощо).

Замовлення індивідуального або вибір готового дизайну. Ще одне рішення ви повинні прийняти при створенні свого сайту, яке може вплинути на ваші витрати.

Індивідуальний дизайн гарантуватиме вам унікальність і легку впізнаваність вашого сайту. Це є величезним плюсом в залученні потенційних клієнтів, однак індивідуальний дизайн вимагає деяких вкладень. На наш погляд, це найкращий варіант, оскільки це одноразові вкладення: дизайн сайтів міняють дуже рідко.

Другий варіант хороший тим, що він зовсім безкоштовний, тобто ви вибираєте дизайн сайту із запропонованих варіантів. Але дизайн буде не унікальним, тобто він застосовувався вже на тисячах створених сайтів. Це, в свою чергу, робить сайт «одним з мільйонів» і невпізнанним.

Залучення цільової аудиторії. Коли ваш сайт вже готовий, необхідно залучити на нього потенційних покупців ваших послуг, так звану цільову аудиторію.

Даний процес називається просуванням сайту або його розкруткою. Тут вам знадобляться SEO-фахівці, які, власне, цим і займаються. Процес розкрутки сайту достатньо довгий і витрати на нього у вас будуть стабільними. Як порада, варто ретельно підібрати фірму, яка пропонує дані послуги. Від досвіду професіоналів цієї фірми буде залежати багато в чому ефективність вкладених у просування сайту засобів.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button