Різне

Сучасні технології в будівництві котеджів

foto_cikavosti_16.10.2014-09_resizedНе так давно для зведення котеджу будівельникам було потрібно кілька років. Адже на будівництво будинків з колод і цегли йдуть великі витрати часу і сил, до того ж їм потрібен час на усадку, і тільки через півроку – рік після завершення будівлі можна починати проведення оздоблювальних робіт.

Завдяки новим технологіям тепер http://starco-corp.ru/ відбувається значно швидше, ніж необхідно для зведення будинку.

Канадська технологія

Не так давно широке поширення отримала канадська технологія будівництва. Каркасні будинки володіють прекрасними експлуатаційними властивостями: їх стіни тонші, ніж в рублених або цегляних будівлях, але при цьому мають такі ж теплозберігаючі властивості. Каркас споруди збирають з металевих конструкцій або з бруса, для обшивки будівельниками, як правило, використовується вагонка або готові панелі. Такому будинку практично не потрібна усадка, його зведення триває не більше 2 – 3 місяців, а термін служби дорівнює приблизно 150 рокам.

Будівництво з пінобетону

Будівництво котеджів з газо-і пінобетону також займає зовсім небагато часу. Маса таких блоків невелика, а за розміром один блок може замінити 15 – 20 цеглин. При будівництві такого будинку не потрібно зводити потужний фундамент, а під час робіт не застосовується важка техніка, тому й коштує він значно дешевше цегельного.

Моноліт

Інша сучасна технологія, що дозволяє в найкоротші терміни побудувати недороге і міцне житло, є монолітне будівництво, в якому використовується незнімна опалубка. Незнімну опалубку виготовляють з пінополістиролу, скломагнієвих листів та інших матеріалів. Завдяки технології монолітного будівництва також істотно скорочуються терміни будівництва котеджу і знижуються витрати на його споруду.

Клеєний брус

Також окремослід згадати про такий новий матеріалі, широко вживаний в будівництві котеджів, як клеєний брус. Будинкам з цього матеріалу практично не потрібно усадка, вони володіють прекрасними теплоізоляційними властивостями, оскільки вінці щільно один до одного прилягають, і не вимагають будь – якої додаткової обробки. При виготовленні всіх конструкцій майбутнього будинку використовується сучасне обладнання, на самому ж будівельному майданчику будинок лише збирають.

Таким чином, матеріали, що використовуються в сучасному будівництві котеджів, менше важать і володіють кращими тепло-і звукоізоляційні властивості, ніж традиційні. І що особливо приємно, з їх допомогою забудовник зможе реалізувати будь-які свої архітектурні задуми і досягти будь-якого бажаного результату.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button