Різне

Житло в місті Ірпінь: київський комфорт, первісна тиша та екологія

Місто Ірпінь знаходиться менш ніж в 10 км від столиці України. Незважаючи на невелику відстань, місто обласного значення і супутник Києва міцно береже всі принади життя на природі та поєднує їх з комфортом і інфраструктурою, які мало в чому поступаються столичним. Засновано Ірпінь наприкінці 19 – на початку 20 ст. З маленького поселення залізничників Ірпінь поступово перетворився на потужну пристоличну рекреаційну зону і кліматичний курорт. Відносно невелике місто з населенням близько 50 тисяч мешканців сьогодні радо приймає нових городян, які забажали мати квартири в Ірпені в розстрочку від Ліневич Груп http://linevichgroup.com.ua/about/benefits/ та вирішили провести життя у тиші і спокої.

1-08-03-2015-600-338

Інфраструктура міста

Незважаючи на патріархальну тишу, яка не зникла протягом більш ніж століття існування, Ірпінь зумів розвинути інфраструктуру, якій можуть позаздрити інші, більші міста. У місті діють кілька ВУЗів, в тому числі Національний університет державної податкової служби і Національний університет біоресурсів та природокористування, працюють декілька шкіл, в тому числі дитячо-юнацька спортивна, коледжі, вдосталь дитячих садочків. Тут є поліклініки, лікарні, в тому числі дитяча, пологовий будинок, кілька стоматологічних клінік, а також державна ветеринарна клініка. В зв”язку с невеликою відстанню від Києва (всього 6 км автомобільною дорогою)  мешканцям доступна вся столична медицина. В Ірпені немає надто старої забудови, але будинки першої половини 20століття пов”язані з іменами відомих діячів, а дача київського фабриканта Чоколова в 1936 році стала Будинком творчості Союзу письменників України. В місті діють понад 20 храмів різних конфесій, оздоровчі та фітнес-центри тощо.

Промисловість і транспорт

Ірпінь – добре місце для торгівлі та бізнесу, тому поблизу працюють кілька серйозних підприємств, які забезпечують роботою жителів міста. Вся міська промисловість знаходиться під пильним контролем екологічних служб та міської спільноти. Середні та дрібні підприємства, що розміщені в місті, надають в столичному регіоні послуги по будівництву та опорядженню житла, виконують ремонти побутової техніки, постачають запчастини та комплектуючі для різних галузей, здійснюють адвокатські послуги та пропонують туристичні подорожі, надають IT-послуги. Потужне транспортне сполучення з Києвом нівелює проблему працевлаштування мешканців. Від Києва до Ірпеня – дійсно дуже близько, про що добре знають київські любителі велосипеду. Тому ця відстань не тільки коротка для особистого автотранспорту – з Києва до Ірпеня курсують пів десятка номерів маршрутних таксі, а також електричка, яка дозволяє вже за 15 хвилин добратися до найближчої станції столичного метро – “Святошино”.

Відзнаки

По якості життя місто Ірпінь впевнено і постійно займає серед пристоличних міст першу сходинку у різних рейтингах.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button