Людина

Секрети японського довголіття

З найдавніших часів і по сьогоднішній день міцне здоров’я та довголіття — два питання, яким люди приділяють досить багато уваги. Японія вважається країною довгожителів. Середня тривалість життя складає приблизно 84 року. Японці стежать за своїми повсякденними звичками і харчуванням. У чому секрет здоров’я і довголіття японців?

Японія вважається країною довгожителів. Середня тривалість життя складає приблизно 84 року. Японці стежать за своїми повсякденними звичками і харчуванням. Вони рідко вживають в їжу жирну, гостру їжу, вважаючи за краще пісні продукти. Адже вживання такої шкідливої їжі може вплинути на роботу внутрішніх органів і в загальному не приносить користі здоров’ю.

За твердженнями фахівців, люди, які дотримуються збалансованої дієти і володіють хорошими звичками, отримають міцне здоров’я і довге життя. У рейтингу принципів довголіття японці ставлять спорт лише на третє місце. А на першому місці виявилося те, про що мало хто здогадується. І ми, в принципі, часто ігноруємо це питання.

1. Забезпечення повноцінного сну. Уві сні органи людини можуть розслабитися. Якщо ж ми спимо недостатню кількість часу, то це призводить до збою в роботі внутрішніх органів і до зниження швидкості кровообігу. Так, порушується обмін речовин, видільні функції, що призводить до засмічення організму, накопичення токсинів. Знижується імунітет, і в підсумку підривається здоров’я.

2. Збалансована дієта. Важливо легка і поживна їжа, що складається з овочів, м’яса та сої. Насамперед потрібно дотримуватися принципу триразового прийому їжі, менше їсти гострої і жирної їжі. Споживання великої кількості шкідливої їжі впливає на в’язкість крові, так і ваш метаболізм не скаже спасибі за таке. Правильно харчуючись, ви не тільки допомагаєте організму засвоювати корисні поживні речовини, але і зміцнюєте загальний стан здоров’я.

3. Щоденна активність. Фізкультура сприяє правильному кровообігу, прискорює обмін речовин, тим самим підвищуючи працездатність. Так з організму виводяться шкідливі токсини і знижується їх скупчення, зменшується навантаження на внутрішні органи. Також заняття спортом збуджують мозкову активність і покращують настрій. Якщо кожен день регулярно рухатися, то це не тільки сприятиме травленню, але й підвищить імунітет. Це зміцнює загальний стан.

4. Позитивний погляд на життя. Оптимізм добре позначається на здоров’ї та самопочутті. Згідно зі статистикою, більше ніж 80% літніх людей перебувають у хорошому настрої, насолоджуються життям і мають багато друзів. Якщо постійно перебувати в схвильованому стані, то це призведе до ендокринної дискразії і зменшення секреції інсуліну. А це знову ж таки шкодить внутрішнім органам. Постійні стреси руйнують здоров’я, а позитивні емоції навпаки зміцнюють його.

Кнопка «Наверх»
Закрыть