Людина

Вчені розповіли, як стрибки на скакалці допоможуть скинути вагу

Експерти розповіли, як скинути вагу за допомогою стрибків зі скакалкою. При правильному підході фахівці обіцяють зниження ваги на 1 кг за тиждень.

Стрибки зі скакалкою стали відмінним прикладом кардіо-вправ, яким користуються всі спортсмени світу. Дана вправа здатна тонізувати ікри, поліпшити роботу легенів і підвищити витривалість. Це тренування всього тіла, і вона дуже ефективна, щоб спалити багато калорій за короткий час. Для людини середнього розміру стрибки через скакалку можуть допомогти спалювати більше 10 калорій у хвилину. Щоб отримати найбільшу ефективність від занять на скакалці, потрібно слідувати правилам.

Насамперед, кількість втрачених калорій залежить від ваги. При великій вазі потрібно більше енергії для роботи проти сили тяжіння. Також враховуються вік та обмін речовин. Наприклад, жінка вагою 70 кг, здатна створити дефіцит 3500 калорій, в будь-якому випадку буде втрачати 500 грамів щотижня. Але якщо вона буде стрибати зі скакалкою протягом 20 хвилин кожен день, то втратить додаткові 200 калорій. Таким чином, вона позбудеться від додаткових 500 грамів, а загальна сума втрати ваги за тиждень складе 1 кг.

Експерти відзначають, що ця форма вправ вимагає часу, щоб були помітні результати. Щоб підвищити ефективність, слід доповнювати тренування здоровою дієтою. Серед інших переваг стрибків через скакалку для організму були зазначені зміцнення серця, зменшення жиру на животі і поліпшення балансу і координації.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button