Людина

Секрети – невід’ємна частина більшості шлюбів

Згідно з дослідженням, проведеного британською юридичною фірмою Slater & Gordon, п’ята частина одружених людей зберігає секрет, який може знищити їхній шлюб. 25% визнають, що збрехали про щось важливе, а 42% не думають, що їх коли-небудь зловлять. При цьому, багато хто з таких людей досі не сплять ночами, страждають від перепадів настрою та відчувають себе винними, передає The Huffington Post.

foto_cikavosti_07.08.2014-012

 

Через почуття провини частина опитаних страждала панічними атаками або зловживала алкоголем. У дослідженні взяли участь 2175 британців, які перебувають у шлюбі. Деякі не зізналися другій половинці в невірності, деякі приховали неприємності з грошима, а хтось ховав порнографію.

Читайте також: Вчені заперечують важливість «сумісності» для любовних і сімейних відносин

Подружні пари зберігали близько шести секретів. 26% учасників дослідження впевнені: якщо партнер їх викриє, то шлюбу прийде кінець. У середньому, секрети зберігалися протягом 10 років. Чверть респондентів приховувала правду від свого чоловіка або дружини протягом 25 років і більше. Майже половина учасників заявила: хтось знав про їхні секреті, і вони боялися, що колись все випадково спливе на поверхню.

Представник Slater & Gordon Аманда Макалістер говорить:

“Існує думка, що сім’ї руйнуються через безліч проблем, що накопичилися. Однак більшість клієнтів, які приходять до нас, зовсім недавно були щасливі у шлюбі. Всього одна брехня або секрет можуть знищити сімейний союз. Такі шлюборозлучні процеси часто найбільш емоційні, важкі і агресивні. Подружжя починають ворогувати, і переговори щодо поділу майна можуть тягнутися роками”.

Читайте також: Зрада може врятувати ваш шлюб — вчені

Найпоширенішими виявилися секрети про невірність, підтримання контакту з колишнім партнером, минулих відносинах і перегляді порнографії. Багато приховали вживання наркотиків, деталі фінансових проблем, правопорушення або сексуальний досвід. Основною причиною не говорити своєму партнеру правду було небажання його турбувати. Деякі говорили про те, що партнер їх не зрозуміє. Хтось зазначав: інцидент був єдиним і ніколи не повториться.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button