Людина

Причини, через які мешканці міст частіше страждають від алергії

Міське життя має багато плюсів в порівнянні з життям за межею міста. Великі торгові центри, аптеки і лікарні, в яких будь-коли нададуть відповідну допомогу, громадський транспорт, допомагає в короткі терміни дістатися до місця призначення без пробок, вибір харчових продуктів, що дозволяє людині готувати, що душа забажає. Але мінусів теж вистачає: починаючи від вихлопних газів і закінчуючи постійною алергію, що виявляється як у дітей, так і дорослих. Жителі сіл і селищ страждають від тиску менше, і тому багато хто прагне перебратися за місто. На це існує ряд причин, описаних нижче.

Чистота понад усе

У дитинстві батьки кажуть мити руки настільки часто, що дитина не встигає їх забруднити, як знову приходить час йти у ванну. Овочі піддаються впливу «хімії», тому велика ймовірність зараження, обов’язково варто промити кожен помідор і огірок до стану блиску. Сильне бажання боротися з мікробами і бактеріями вбиває не тільки все шкідливе навколо: страждає і імунітет людини. Він неспроможний зрозуміти, як боротися з проблемою, якщо раніше нічого про неї не чув. Якщо говорити про імунну систему жителів села, то вона порядком сильніше. Алергени і мікроби з самого дитинства підстерігають їх на кожному кроці: молоко з-під корови, немиті груші та фрукти допомагають виробляти захисну реакцію.

Промислові заводи

Відходи таких заводів шкідливі для навколишнього середовища, вони завдають непоправної шкоди і мають накопичувальний ефект. Але людині, яка страждає від алергії і має слабку імунну систему, доведеться в рази важче, ніж іншим. Забрудненість повітря, вихлопні гази експерти називають головною причиною поширення алергії серед великої частини населення. Смог негативно впливає на слизову оболонку, органи чуття стають ще більш вразливими. У людей розвиваються хронічні хвороби, вічно закладає ніс, при цьому можуть з’явитися ускладнення, що приводять до поганих наслідків. Після переїзду за межі міста багато позбавляються саме від симптомів, але хвороба залишається і лікувати її потрібно правильно і під наглядом лікаря.

Стресовий стан

Стрес для міських жителів стає нормою, до якої звикли і начальники, і працівники, і школярі, і студенти, і викладачі… Факторів, що викликають появу даного стану, досить багато. Позбутися всіх не вийде, але є можливість стежити за енергією. Робота в офісі, скупчення людей, проблеми в родині — це і є життя, що призводить до проблем, пов’язаних з нервовою системою. Трапляється, що людина і не підозрює про наявність у себе алергії, але після переживанні на тілі з’являється червоний висип. Вся справа в гістаміні, який звільняється під час стресових ситуацій і викликає алергічні реакції.

Кнопка «Наверх»