Земля

Туристи заради забави вбили дитинча дельфіна

Туристи на пляжі курорту Санта Тересіта в столиці Аргентини Буенос-Айресі витягли з води молодого дельфіна, щоб сфотографувати його і зробити з ним селфі. У підсумку тварина загинула від зневоднення.

3a50e7e3c5dc5ed6b06ab2cee6795f40
Повідомляється, що натовп туристів обіймав і носив дельфіна по пляжу, “як трофей”, після чого залишив помирати на піску. Деякі люди навіть продовжили фотографувати труп тварини, не розуміючи, що він мертвий.


Аргентинська зоозахисна організація Wildlife Foundation in Argentina висловила занепокоєння з приводу інциденту. Представники об’єднання розповіли, що загибла тварина відносилась до виду францисканських дельфінів.

“Францисканський, як і інші дельфіни, не можуть довго залишатися без води, – заявили захисники природи. – У них товста, жирна шкіра, яка дозволяє не замерзати в морі, однак поза води вони швидко зневоднюються й гинуть”.

Францисканські дельфіни також відомі як дельфіни з річки Ла-Плати. Вони водяться в Аргентині, Уругваї, Бразилії і відносяться до вразливого виду. У світі залишилося близько 30 тисяч особин даного виду.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button