Поради

Що краще купити – набір кухонних ножів чи кілька кухонних ножів окремо?

Таке питання ставлять дуже часто. Ця стаття допоможе вам оцінити, який варіант підійде саме вам.

Купити готовий набір кухонних ножів – популярне та широко поширене рішення.

Крім очевидної користі від придбання комплекту ножів разом, такий набір може оновити вашу кухню, зробити її більш стильною та сучасною. І навіть дасть вам можливість відчути себе професійним шеф-кухарем.

62dbbd06906c3.jpg

До того ж, це дуже економить час. Вам не потрібно роздумувати та підбирати ножі окремо. Якщо ви купуєте набір від бренду, гідного довіри, ви можете бути впевнені, що усі ножі в ньому виготовлені на стабільно високому рівні.

Таким чином, зробивши одну покупку, ви отримуєте цілий набір ножів, який допоможе вам впоратися практично з будь-якою роботою з нарізки чого завгодно на вашій кухні.

Візьмемо, наприклад, набір кухонних ножів Niagara від вітчизняного бренда GROSSMAN. Купуючи цей набір, ви одразу ж перетворюєтесь на власника п’яти кухонних ножів (включаючи японський сантоку), кухонних ножиць, мусату для правки та підточування ріжучих кромок і, звичайно ж, практичної та стильної підставки з натурального дерева.

Усі ножі виготовлені із якісної нержавіючої сталі марки 1.4116 від відомої німецької компанії ThyssenKrupp AG.

Це означає, що за якість турбуватися немає сенсу. Крупівська сталь має найкращу репутацию вже другу сотню років.

Ножі з 1.4116 стійко пручаються на корозії, відмінно ріжуть і довго зберігають гостроту. Сама сталь 1.4116 має приємний сріблястий відтінок і мелодійно дзвенить під час удару по ній.

Ви ж, мабуть, знаєте, що за старих часів одним із способів перевірки якості клинків була саме перевірка «на дзвін»?

Особливо добрим є те що купуючи набір, ви можете бути точно впевнені, що усі ножі в ньому мають одну і ту ж високу якість. Неприємні сюрпризи на вас точно не чекають.

Питання тут скоріше в іншому – що за ножі ви купуєте? Для чого вони потрібні?

Чому в наборі кухонних ножів GROSSMAN Niagara зібрано саме такий комплект інструментів?

Більшість професійних кухарів погодяться із твердженням, що насправді існує три або чотири види кухонних ножів, які дозволять вам без проблем реалізувати більшість ваших кулінарних проектів.

А саме:

  • Шеф-ніж довжиною близько 20 см, який стане в нагоді для нарізання великих порцій м’яса та великої кількості овочів.
  • Універсальний ніж, який потрібен для нарізання дрібних овочів та фруктів, а також для більшості інших повсякденних кухонних робіт.
  • Зубчастий ніж для хліба та кондитерських виробів.

Сантоку та ніж для нарізання м’яса – окрема дуже цікава історія. Навіть поема. На яку у такій невеликій статті просто немає місця. Але повірте, своя краса і своя кулінарна істина є і в них.

Ну а можливість правити леза ваших ножів мусатом – не просто приємний бонус, а можливість дійсно ефективно та легко підтримувати їхню гостроту.

І все це багатство буде не просто валятися по усій кухні, потихеньку псуючись і являючи собою не ілюзорну небезпеку для оточуючих, а акуратно стоятиме у підставці, формуючи одну з важливих прикрас вашої кухні.

А що ж там з ножами, що продаються окремо?

Ви, звичайно ж, можете купити тільки ті ножі, які вам потрібні саме зараз. Зробити це окремо й у різний час. І таким чином непогано заощадити.

І дійсно, навіщо вам ніж для нарізання м’яса, якщо ви – вегетаріанець?

Виробники чудово розуміють і це. Тому у тих же GROSSMAN є великий вибір ножів, що продаються окремо.

Але, як бачите, вибір на користь придбання цілого набору якісних кухонних ножів – справді розумна та вигідна довготривала інвестиція у красу та ефективність вашої кухні.

Особливо, якщо ви купуєте не продукцію невідомого походження, а справжній брендовий продукт із якісних європейських матеріалів.

Ми ні на що не натякаємо і нічого не нав’язуємо, але не можемо не згадати, що набори від українського бренду GROSSMAN саме такими і є.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button