Авто

Що потрібно знати про Форд Фокус 2 перед купівлею?

Форд Фокус 2 – це компактний автомобіль, який випускався американською компанією у період з 2005 по 2011 роки. Він користується попитом через відносно невелику вартість, практичність, простоту обслуговування.

Модель – привабливий варіант при пошуку автомобіля з пробігом. Перед купівлею варто ознайомитися зі «слабкими місцями» та особливостями обслуговування.

Заміна ременя ГРМ

Виробник рекомендує проводити цю операцію через кожні 120 тисяч кілометрів пробігу. Періодичність доволі умовна, залежить від регіону експлуатації. Українські водії у середньому міняють ремінь через 70-90 тис. кілометрів. Необхідність процедури встановлюється по зовнішньому вигляду. Потрібно зняти верхній кожух та перевірити деталь на відсутність дефектів.

У якості нової деталі можна використовувати оригінали та аналоги. Знайти та купить запчастини Форд Фокус можна на https://www.zapchast.com.ua/zapchasti/ford/focus/, де зареєстровані продавці зі всієї України.

Заміна мастила

Заміна моторного мастила потрібна задля мінімізації сили тертя у двигуні та захисту деталей від корозії. Якщо змащувальних речовин недостатньо, то зменшується робочий ресурс компонентів мотора.

Заміну мастила рекомендовано проводити кожен рік, або через 10-15 тисяч кілометрів пробігу. Оптимальними виступають речовини з наступними характеристиками – 5W-40, 5W-30 та 5W-20.

«Слабкі місця» автомобіля

При виборі та обслуговуванні Форд Фокус 2 треба звертати увагу на наступні системи та деталі:

  1. Кришка багажника, капот та передній бампер. На цих деталях фарба зношується швидше усього. При купівлі автомобіля з рук покриття кузова може бути відреставрованим. Часто якість ремонту низька, тому варто уважно перевіряти якість нанесення фарби та відсутність прихованих дефектів.
  2. Замки. Вони мають не краще розташування, тому часто страждають від реагентів, вологи. Щоб замки прослужили максимально довго, варто регулярно промивати їх спеціальними речовинами. Альтернативний варіант – замінити рідний механізм на замок від Форд Мондео 3.
  3. Передні фари. Часто запотівають. Вирішити проблему можна за рахунок обробки герметиком.
  4. Електроніка. Основні проблеми пов’язані з замками багажного відсіку, підсвіткою заднього номера.

Найслабшим двигуном у лінійці є Duratec 16V 1,4-1,6 л. Мотори доступні у базовій комплектації, не мають характерних «болячок». Двигуни не комплектуються гідрокомпресорами, тому кожні 150 тис. км. потрібно регулювати клапани. Моделі з цими моторами часто використовуються у таксі, продаються з вичерпаним ресурсом.

Двигун Duratec 1,8 л нестабільно працює на холостих обертах. Проблема вирішується прошивкою. Деякі мотори погано запускаються. Ремонт передбачає очищення заслінки дроселя.

Двигун Duratec 2,0 зроблений на базі попереднього мотора, вирізняється збільшеними циліндрами. Він має більшу потужність, еластичність при однакових витратах пального.

Форд Фокус 2 – «народний» автомобіль. Щоб машина працювала довго та стабільно, достатньо своєчасно її обслуговувати. На етапі купівлі варто відсіяти корпоративні авто та транспорт, який використовували як таксі.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button