Авто

Hyundai показав, як буде виглядати салон машини майбутнього

Корейський автовиробник показав, як буде виглядати салон його майбутніх електричних автомобілів Ioniq. У ньому буде величезний OLED-екран і система підтримки чистоти і порядку в авто.

Hyundai

Hyundai Ioniq — це перший масовий гібрид корейського конгломерату. У майбутньому компанія має намір зробити з нього суббренд, як це сталося з Genesis, і виробляти під ним електромобілі. Тепер Hyundai разом з LG розробив дизайн салону майбутніх поколінь Ioniq і представив його широкій публіці.

Нова кабіна Ioniq є експеримент по перепрофілюванню додаткового внутрішнього простору, отриманого внаслідок впровадження електричної трансмісії. Передбачається, що в майбутніх машинах з таким салоном буде використовуватися надійна батарея наступного покоління, яка дозволить живити додаткове обладнання і забезпечувати різні функції авто.

Головна «родзинка» нового дизайну — 77-дюймовий OLED-екран LG, вбудований в стелю, який може відображати незалежний контент для двох пасажирів ззаду. Поки не зрозуміло, чому екран вбудований в стелю, але, мабуть, він може змінювати своє положення, щоб забезпечити комфорт пасажирам і зняти навантаження з м’язів їх шиї. Динаміки на підголівнику занурюють кожного пасажира в індивідуальне звукове поле.

Крім функцій індивідуального кінотеатру, новий інтер’єр також може допомогти пасажирам виконувати їх повсякденні справи. Наприклад, у машини є функція «догляд за одягом», яка дозволяє пропарити і розгладити зім’ятий одяг прямо по дорозі. Інша функція — «взуттєвий дворецький» — схоже, є відсік для зберігання взуття, можливо, з якоюсь функцією автоматичного чищення або дезодорування.

Крім турботи про пасажирів, концептуальний салон піклується і сам про себе. Вбудований робот буде чистити підлоги, а УФ-світлодіодні лампи дезінфікують весь інтер’єр. Побачити новий салон можна буде на наступних моделях марки, наприклад, Ioniq 5 — середньорозмірний електричному кросовері, який вийде на початку 2021 року.

Натхнення: www.popmech.ru

Кнопка «Наверх»