Людина

Щастя можна купити за гроші … але поки прибуток не перевищить 22 100 фунтів

Щастя можна купити за гроші ... але поки прибуток не перевищить 22 100 фунтівБритано-американська група вчених виявила цікавий взаємозв’язок між середнім ВВП на одну людину країни і “індексом щастя” її населення, повідомляє The Independent. Виявляється, рівень щастя росте разом з доходами на душу населення, але починає знижуватися, коли збагачення породжує підвищені запити, пише журналіст Джеймі Меррілл, посилаючись на дослідження, проведене в університеті Уоріка разом з колегами з університету Міннесоти.

Для багатьох країн “точка щастя” – приблизно 22 100 фунтів на душу населення. “Коли цю межу перевищено, рівень щастя знижується: ми бажаємо переселитися в краще житло, отримати більш якісну освіту, купувати всілякі споживчі товари, і якрезультат підвищується тривожність і стрес”, – йдеться в статті.

Один з авторів дослідження, Еухеніо Прото, пояснив в інтерв’ю: “Економіка, яка вселяє в громадян великі запити, не може бути по-справжньому поганою, але розрив між реальним доходом і мріями підриває задоволеність від життя”.

Прото також закликав врахувати питання про майнову нерівність: “Не дивно, що найщасливіші країни – Данія, Швеція і Фінляндія, які лідирують за справедливості розподілу доходів Адже якщо містер Джонс багатший за тебе, а ти не в силах йти з ним в ногу, будеш ти відчувати себе щасливим? “.

Натхнення: inopressa.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button