Різне

Компактний проектор: застосування та поради з вибору

HD-Mini-Projector-with-3m-Engine-B-108-Запити споживачів до можливостей домашньої техніки, призводять до постійних оновлень в цій галузі. Останнім часом зросла популярність до приладів, невеликих за розміром. Один з таких пристроїв – це  приладу залежить від його можливостей і додаткових функцій.

Для чого потрібен проектор?

Дана техніка підключається до телевізора, камери, ноутбуку. Завдяки невеликим розмірам компактного проектора його запросто можна брати з собою. Хочете в будинку організувати кінотеатр і запросити друзів? З проектором це можливо, достатньо підключити його до телевізора і можете насолоджуватися якісним зображенням на великому екрані. А може ви повернулися з цікавої подорожі і хочете поділитися з близькими людьми своїми враженнями? Приєднавши пристрій до камери, ви можете похвалитися своїм відпочинком.

На роботі кишеньковий проектор також знадобиться. Успіх важливих переговорів залежить від правильної презентації. За допомогою пристрою, ви зможете перенести свої ідеї з ноутбука на екран. Якісна відео- презентація – це найефективніший спосіб розповісти про проект.

Критерії вибору

При покупці компактного проектора слід враховувати такі характеристики:
• Вага пристрою. Цей критерій підбирається залежно від ваших цілей. Якщо ви збираєтеся його використовувати тільки для підключення до домашнього кінотеатру, то можете придбати міні-проектор вагою до 2 кг (наприклад, Acer C120). У разі приєднання пристрою до ноутбука в офісі, варто вибирати прилад, який буде зручно носити з собою (наприклад, Vivitek Qumi Q2 – його вага трохи більше 600 гр). Для відряджень підійде кишеньковий проектор, наприклад Optoma Pico PK320.
• Яскравість зображення. Цей показник залежить від розмірів пристрою. Чим компактніша техніка, тим менша кількість люменів вона видає. Також цей показник залежить від типу підключення, при роботі від мережі яскравість буде максимальною, а при з’єднанні через один USB – порту мінімальною. Наприклад, Acer K135 важить 500 гр., А його яскравість при стандартному режимі складе 500 люменів.
• Тип матриці. Вони бувають таких видів: DMD або DLP і LCD. До переваг першої матриці слід віднести меншу пікселізацію зображення, більш високу контрастність і глибоку передачу тіней і чорного відтінку. DMD або DLP екран мають більш довгий термін експлуатації. До недоліків слід віднести можливий ефект веселки і дорогий ремонт в разі поломки. LCD матриця дає зображення більш яскраве і реалістичне. Міні-проектор з таким екраном добре використовувати для презентацій, так як він добре фокусується. Недоліки LCD матриці – це зображення у вигляді «сіточки», можуть з’явитися неробочі пікселі, які значно знижують якість картинки.

Купуючи міні-проектор зверніть увагу на додаткові функції: вбудований карт-рідер, підтримка Wi -Fi, можливість одночасного підключення двох пристроїв та інші. Оскільки пристрій купується на тривалий термін, перед покупкою врахуйте всі вимоги до проектора.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button